Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba jeszcze nigdy nie padło tutaj takie pytanie...Jaką aplikację chcielibyście wybrać w przyszłości lub też już wybraliście i przede wszystkim - dlaczego? #kssip #radcaprawny #adwokat #notariusz #komornik #prawo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c4a12fe3a23c3358e5da0a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AlezPanieMecenasie: yhym, przy takiej nadprodukcji pełnomocników wynagrodzenie 10k + to moze jakis nikły procent i to w dużych ośrodkach po wielu latach praktyki.
Nie mówiąc o beznadziejnej specyfice pracy na wlasnej działalności, uzerania sie z osobliwymi klientami, urzedowkach, braku kp, kwestionowaniu zwolnień i wiele innych :)
@Dutch: no cóż... widzę, że rzeczywiście niektórzy absolwenci KSSIP posiadają jakieś dziwne wyobrażenie co do swojej wiedzy i umiejętności. Miałem możliwość wyboru pomiędzy aplikacją radcowską i ogólną (w tamtym czasach tak to przynajmniej wyglądało), bo pozwalały mi na to wyniki egzaminów wstępnych. Zdecydowałem się na "niebieską" i nie żałuję. Nie będę nawet komentował więcej tego "argumentu" Tylko KSSiP, jeśli jesteś wystarczająco dobry. Wyroki sądów II instancji są najlepszą odpowiedzią na sporą