Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki #pijzwykopem #alkoholizm #alkohol
Dzisiaj mnie naszło na #gownowpis - po co ludzie poją czystą wódkę w dorosłym życiu?

Nie jestem abstynentem, ale czystą piłem ostatnio może na studiach, gdy człowiek chciał się urżnąć tanim kosztem. I tylko taki sens tego widzę.

Ale w wieku dorosłym, jak człowieka stać na inne alkohole, nie potrafię tego zrozumieć.
Bo dla smaku się nie pije, to pewne. A jeśli tak to oznacza duże problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu więc łoić czyściochę która nie smakuje, sama w piciu przyjemności nie sprawia?

Przecież można podobny stan uzyskać wlewając w siebie pyszne trunki jak whisky, rumy, drinki czy piwa. Po co więc popijać z kielona, krzywiąc się przy każdym shocie?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c594388f6c406f2ddd8b11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania

Bo dla smaku się nie pije, to pewne. A jeśli tak to oznacza duże problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mnie np czysta wódka smakuje o wiele lepiej niż jakieś whisky, a te jakieś wysublimowane, np wędzone czy coś to wgl tragedia. Ale jak wszystko, to kwestia gustu, wódki też jakoś często nie pijam No chyba że jakieś drinki z whisky, ale z wódki też można zrobić drinki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo każdemu smakuje co innego. Poza tym wódka ma więcej plusów niż inne alkohole. Nie trzeba jej wypić tyle ile browarów, żeby uzyskać lepszy stan upojenia. Dobra wódka jest dużo tańsza niż dobre whisky, czy rum, które to jak są budżetowe powodują odruch wymiotny już podczas picia, a na następny dzień mocnego kaca. Po wódce ciężko o kaca, łatwo sie #!$%@?, tania, a jak jest zmrożona to nawet nie czuć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To polecam napić się czegoś lepszego niż parkowa z biedry. Niezbyt regularnie ostatnio wódkę pije ale lubię czasem się napić takiej lekko schłodzonej albo w szklance na lodzie. Może nie są to aromaty porównywalne z whisky ale też przyjemność sprawia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
A jaki alkohol jest lepszy żeby się upić i przy tym nie mieć rano kaca niż wódka pita z kieliszków popijana wodą z cytryną?

Po whisky czystą/ z colą rano totalny kapeć, to samo po jakichś drinkach z sokami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam tez mam problem z alkoholem ale szczerze mogę powiedzieć ze żaden alkohol mi nie smakuje, no może schłodzone piwo w bardzo gorący dzień. Mnie najbardziej rozwala jak ktoś pije czystego Jacka i mówi jaki on smaczny i ze nie można zabijać jego smaku cola. Dla mnie czy to Jack czy to najtańsza berbelucha z lidla smakuje tak samo #!$%@?. Alkohol pije się tylko z jednego względu - dla fazy,
  • Odpowiedz