Wpis z mikrobloga

banki zmieniły swoje oferty i nie proponują wszędzie kredytów frankowych jako "najbardziej atrakcyjnych", tylko by je dostać, trzeba o nich coś wiedzieć i o nie zapytać?


@skromny_chlopak: gdzie mogę zapytać o kredyt w EUR? Jestem freelancerem z własną JDG i 97% moich przychodów jest w tej walucie. Od mBanku usłyszałem wprost, że KNF im zakazała. Który bank da mi taki kredyt?
W 2013 zarabiałem w złotówkach, na etacie. Zdolność miałem tylko
  • Odpowiedz
zaślepieni głupotami @mickpl, wola obwiniać Polaków niż rząd (y) za brak uregulowań i lata przyzwolenia na dymanie kredytobiorców


@hamskloss: mickpl jebiacy po polakach ma racje, ten narod tak ma i tyle. Po prostu ludzie chca pokazac jacy to sa cwani i ze oszczedzaja 2-3 stowki miesiecznie na racie no i terez przegrali.

I tutaj pojawia sie problem bo instytucje powinny zlapac ich wszystkich za ryja (ahhh, polacy i ich genetyczne
  • Odpowiedz
@srgs: nie chce mi się produkować, przeczytaj wpis wyżej, jak brałem 4 lata temu kredyt NIKT nawet nie wspomniał o stałej stopie, to nie 99,5% polaków jest głupich - tylko system jest zły. Popatrz na obrazek który wrzucił SzitpostForReal - naprawdę myślisz że te prawie 100% kredytów na zmiennej stopie to wynik "cwaniactwa"?
  • Odpowiedz