Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Poczatkujacy_ekspert: właśnie na jej fb zajrzałem. Polecam. Kobiety ją popierają i jej styl życia. Jak typ napisze ze się szmaci to fanki twierdzą że zazdrości jej a sam musi #!$%@? w gówno robocie zamiast przyjmować egzotyczne bolce tak jak trzeba w życiu. Rak sto procent. Ale p0lki takie nie są!! Inzelu hehe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ku..wa z Polski na Bali z każdym się wali( ͡° ͜ʖ ͡°) nowe, nie znałem


@Humdinger:
Jak nie znałeś to poczytaj o @feuer xd
#feuernabali
Widzę, że media plotkarskie robią sobie clickbaity na gorących tematach xd
  • Odpowiedz
Alwaro co obraca panienki z calego swiata tez tak rozpala wasza #!$%@? wyobraznie czy tylko z kobietami to dziala ?


@Dragimir: O Alwaro nikt nie pisze artykułów ani nie stawia go za wzór do naśladowania ;) Mi tam ryba kto się z kim rucha i na jakiej wyspie, ale razi mnie promowanie rozwiązłości i stawianie takich osób na świeczniku. I nie chodzi tu tylko o kobiety, ale o facetów również (mam
  • Odpowiedz
Alwaro co obraca panienki z calego swiata tez tak rozpala wasza #!$%@? wyobraznie czy tylko z kobietami to dziala ?


@Dragimir: Alwaro nie pisze książek na ten temat, bo wie że wszyscy mają #!$%@? na to z kim się rucha i jak często a i on ma #!$%@? na to, żeby opowiadać o tym całemu światu.
  • Odpowiedz
Alwaro nie pisze książek na ten temat, bo wie że wszyscy mają #!$%@? na to z kim się rucha i jak często a i on ma #!$%@? na to, żeby opowiadać o tym całemu światu.


@Hatespinner: przeciez cala ta zabawa to kwestia kasy - nie jest jedyna ktora wyjezdza na 'sex wakacje' ale robi w okol tego skandalizujaca otoczke zeby sprzedawac ksiazke
  • Odpowiedz
  • 1
@Poczatkujacy_ekspert to jest jej życie i mnie gówno to obchodzi komu dupy daje, ale chwalić się tym i pisać artykuły i książki? Xd dla mnie to żenujące xd nie mówiąc już o tym, że pewnie nie ma za co tam żyć skoro pisze takie durne książki i chce być ta influencerka.
  • Odpowiedz