Wpis z mikrobloga

W ogóle to ciekawi mnie czemu Joe Biden tak bardzo nie pasuje Qanonkowym czy tam alt-rightowym oraz ich podróbkom z Polski jak Konfederacja? Przecież chłop jest wzorem wręcz jeżeli chodzi o konsewatyzm. Całe życie bez skandali, wierny żonom. Tej pierwszej co zginęła w wypadku z córką a potem dziesiątki lat z drugą, praktykujący katolik. Nie pije alkoholu i całe życie spędził walcząc z komunizmem - mitycznym wrogiem kucy.

A Trump, bankster, w sumie nie wiadomo czy wierzy czy nie i w co, całe życie skandale seksualne i finansowe. Przy nim Uncle Joe to sigma chad male.
#bekazprawakow #4konserwy #bekazkuca #bekazkonfederacji #neuropa #bekazkonfederacji #polityka
F.....d - W ogóle to ciekawi mnie czemu Joe Biden tak bardzo nie pasuje Qanonkowym cz...

źródło: comment_1657796426l3aTlN4TeoDDXgCBDjejTm.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@hawat:
Gdybys mial argumenty oraz jakakolwiek wiedze w temacie to bez problemu wskazalbys mi flote oceaniczna ktora moze z Brytyjczykami walke w ogole podjac. Bez podpierania sie ''rankingami''

Nie wiesz, nie znasz sie, nie masz wiedzy¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Gdybys mial'

Nie wiesz, nie znasz sie, nie masz wiedzy¯_(ツ)_/¯


@Makak87: Ja się ekspertem nigdzie nie nazywałem, ale... Komicznie wygląda ta twoja bufonada gdy dostajesz erekcji na myśl o swojej domniemanej wiedzy, puszysz się niczym kogut w rui.
Że nie jestem godny byś mnie oświecił - ciesze się bardzo. Bezpieczniej unikać światełek na końcu tunelu.
  • Odpowiedz
praktykujący katolik


@Frasad: gorąco popierający aborcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast absolutnie zgadzam się, że wielka beka z prawaków, którzy z Trumpa zrobili ikonę konserwatyzmu xD
  • Odpowiedz
@Dodwizo: chiny na luzie rozjadą royal navy, royal navy nie ma podejścia do chińskiej floty, tym bardziej po tym jak zbudowali ostatni lotniskowiec w czerwcu, który równa się z amerykańskimi
  • Odpowiedz
@Frasad: ja się obawiałem, że skończy się to obrotem dupą do Polski albo przejęciem stanowiska przez Kamalę. Na szczęście żadne z tych dwóch rzeczy do tej pory się nie stały.
  • Odpowiedz