Wpis z mikrobloga

W ogóle to ciekawi mnie czemu Joe Biden tak bardzo nie pasuje Qanonkowym czy tam alt-rightowym oraz ich podróbkom z Polski jak Konfederacja? Przecież chłop jest wzorem wręcz jeżeli chodzi o konsewatyzm. Całe życie bez skandali, wierny żonom. Tej pierwszej co zginęła w wypadku z córką a potem dziesiątki lat z drugą, praktykujący katolik. Nie pije alkoholu i całe życie spędził walcząc z komunizmem - mitycznym wrogiem kucy.

A Trump, bankster, w sumie nie wiadomo czy wierzy czy nie i w co, całe życie skandale seksualne i finansowe. Przy nim Uncle Joe to sigma chad male.
#bekazprawakow #4konserwy #bekazkuca #bekazkonfederacji #neuropa #bekazkonfederacji #polityka
F.....d - W ogóle to ciekawi mnie czemu Joe Biden tak bardzo nie pasuje Qanonkowym cz...

źródło: comment_1657796426l3aTlN4TeoDDXgCBDjejTm.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Dodwizo:
Wyprodukowac samolot pokladowy a skutecznie i bezpiecznie bazowac to na okrecie i fruwac w warunkach P to sa LATA pracy. Zeby to dograc doktrynalnie oraz ogarnac sensowne C4S na warunki W... moga minac dekady.

Tego vikopowym admiralom z red alerta nie wytlumaczysz.
  • Odpowiedz
poza tym obecnie bardziej się liczy lepsza technologia i lepszy sprzęt aniżeli doświadczenie


@tylkoponsfw: No doświadczenie się liczy, bo małpie możesz dać młotek, ale to nie znaczy, że będzie wiedzieć co z nim zrobić, dopiero zwodowali swój pierwszy lotniskowiec, zanim wejdzie do służb i osiągnie pełną gotowość operacyjną miną lata
  • Odpowiedz
W ogóle to ciekawi mnie czemu Joe Biden tak bardzo nie pasuje Qanonkowym czy tam alt-rightowym oraz ich podróbkom z Polski jak Konfederacja? Przecież chłop jest wzorem wręcz jeżeli chodzi o konsewatyzm


@Frasad: Zdradził żonę? Ma 15 dziecaków z 5 żonami? Chodzi na gejowskie orgie? Nieee? To jaki z niego konserwatysta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Frasad dlatego nie jestem w stanie pojąć systemu partyjnego w USA. Gdyby nie kwestia aborcji, w cywilizowanym świecie Biden byłby uznawany za raczej konserwatywnego emeryta, tak samo jak Trump za bogatego i lewicującego emeryta, za to w tym kraju trzeciego świata pierwszy jest uznawany zA lewicowego prezydenta, a drugi za prawicowego prezydenta
  • Odpowiedz