Wpis z mikrobloga

A propo 'rozsądnego konserwatyzmu' oferowanego od putina (celowo z małej)

Prawdziwy rozsądny konserwatyzm to np. Angela Merkel i jej CDU, to Donald Tusk i jego EPP (Parlament Europejski)
A u nas? PO, .Nowoczesna - tak drogie kuce obie te partie to grzech nazwać 'lewactwem' , bo są one konserwatywno- liberalne. To, że chcą równych praw dla hetro i homo oraz nie są za zakazem aborcji nie czyni z nich lewaków. Zachodnioeuropejski konserwatyzm już dawno to zrozumiał.
Oczywiście kuce od korwina, z semi-kuca Petru zrobiły bolszewika, właściwie hui wie czemu. Do teraz nie za bardzo rozumien nagonki korwinowców na .N w 2015.

#nowoczesna #4konserwy #neuropa #bekazkuca #bekazkonfederacji #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
To, że chcą równych praw dla hetro i homo oraz nie są za zakazem aborcji nie czyni z nich lewaków.


@PrzeKomentator: w kucowskim świecie sam fakt, że nie wspierasz konfy z automatu czyni Cię lewakiem. Ba! Możesz wspierać konfederację ale krytykować Korwina. Wtedy też jesteś lewakiem, podtypu "pe.olibek" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator kiedyś jakiś kuc chciał mnie strigerowac jak krytykowałem konfe, i powiedział mi że są tylko dwie płcie xD No i lewactwo zaorane, bo wiadomo krytykujesz k0nfe = siedzisz na socjalu, jesteś pedałem, tęczowa Julka itp.
  • Odpowiedz