Wpis z mikrobloga

może to ten czas by zrozumieć że coś jest nie tak gdy litr coca-coli czy innego rozwtoru słodzików jest tańszy niż pół litra butelkowanej wody.


@Zgredzimierz: może pora się nie #!$%@?ć w cudze strategie biznesowe? Ich wola, to tak robią. Nikt nikogo nie zmusza do zakupów tam.
@daniell2611: cena wody w Mcdonald's zwala z nóg? A oni #!$%@? byli kiedyś w jakiejś restauracji? xD Idziesz gdziekolwiek to 0,2l kropli beskidu (#!$%@? źródlana, nawet nie mineralna) 9 zł. Herbata tj. wrzątek, torebka cukru i torebka herbaty 10 zł. Stać mnie #!$%@? na te napoje, ale specjalnie #!$%@? nie będę tego kupował - #!$%@? sępom nie dam zarobić. Jeżeli potrafią zrobić pizze z składników sprowadzonych z Włoch, w cenie 30-35
@Alakecz: @surival: @Koronanona: @Zgredzimierz:

Ciekawostka - w Danii srednia wyplata to kolo 15 000 pln/miesiac ---> w kazdej knajpie woda jest darmowa, niewazne czy to McDonald czy najbardziej fancy knajpa na starowce. Zreszta woda z kranu ma taka jakosc ze mozna ja pic bez problemu.

Polakow to nawet na wodzie probuje sie wyj**ac a tutaj co niektorzy w tym watku klaskaja mowiac ze to prywatny biznes XD to
w Danii srednia wyplata to kolo 15 000 pln/miesiac ---> w kazdej knajpie woda jest darmowa, niewazne czy to McDonald czy najbardziej fancy knajpa na starowce. Zreszta woda z kranu ma taka jakosc ze mozna ja pic bez problemu.


@oldspiceedit: tak powinno byc i u nas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oldspiceedit: dokładnie tak, w Polsce woda w większości miejsc jest bardzo dobrej jakości w kranach, ja pijam od lat i jest git, ale za dzbanek polaris z cytryną liczą 15 zł i potem wielkie smutki bo polacy nie chcą jeść w restauracji.