Wpis z mikrobloga

Gdzieś istnieje alternatywny wszechświat, w którym karakan* w młodości zaruchał, poznał prawdziwych przyjaciół i wiódł szczęśliwe, normalne życie. Brzydząc się polityką, związał się ze swoją ukochaną oraz obdarzył pasją muzykę - i żyje sobie do dzisiaj szczęśliwie, jak inni jego rodacy. Tutaj przyłapany przed jednym z koncertów**. Echhh...

*pic rel
**zdjęcie zawdzięczamy uprzejmemu Tralfamadorczykowi, który pragnie zachować anonimowość

#polska #heheszki #humorobrazkowy #bekazpisu #ksiazki
lhotse89 - Gdzieś istnieje alternatywny wszechświat, w którym karakan* w młodości zar...

źródło: comment_1658102080HzGI0VPGrRtcSTBYXKB2x1.jpg

Pobierz
  • 22
@AzazelX: Często go widuję (widywałam jak jeszcze chodziłam) w klubie VooDoo w warszawie. I na koncertach większych zawsze mignie :)
Jest bardzo charakterystyczny (i twarz - wiadomo dlaczego i ze względu na wzrost - jest naprawdę niski. Ja sama mam 160, więc możemy być równi wzrostem), więc oko go na koncercie wyłapie :)
Wydaje się być spoko - przynajmniej zawsze uśmiechnięty. A z resztą nie wiem na ile to ogólnie prawda,
@Nordri

Często go widuję (widywałam jak jeszcze chodziłam) w klubie VooDoo w warszawie. I na koncertach większych zawsze mignie :)


Brat zrobił tą fotkę na jakimś festiwalu, nie pytaj na jakim, bo co chwilę się gdzieś poniewiera i nie nadążam xD

A z resztą nie wiem na ile to ogólnie prawda, a na ile tylko moje widzimisię, metale to bardzo sympatyczni ludzie i nigdy mnie nie spotkało z ich strony nic złego.