Wpis z mikrobloga

@Parspakop: Gdyby mi ktoś wyskoczył z tym jakich zaimków mam używać w rozmowie z tą osobą, to byłaby to nasza ostatnia rozmowa. Nie mam czasu, ani ochoty na pierdoły. Żyj sobie jak chcesz, ale #!$%@? mi nie zawracaj takimi bzdurami.
  • Odpowiedz
@ItsyBitsyPajonk: Świat zwariował po prostu, nie że jestem jakimś homofobem, transfobem bo mnie to po prostu nie interesuje co ludzie robią w łóżku, co mają między nogami - ale takie propagowanie, mieszanie w głowach ludziom, roszczeniowość, parady to już po prostu przesada.
  • Odpowiedz
@Parspakop: równie dobrze mógłbym poprosić swoich współpracowników o to, żeby zwracali się do mnie per "cesarzu". To taki sam poziom argumentu. Niestety, ale mniejszość musi dostosować się do większości. Nikt nie będzie chodził koło takich osób na palcach, bo mają taki kaprys, albo poglądy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
@Parspakop: "moje zaimki (...) I tak możemy dopiero rozmawiać"
Ja #!$%@? jakie wymagania. XD to od razu bym podziękował za coś takiego.
Taka osoba w firmie to tylko kłopoty.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@KawaJimmiego: widzę ten obrazek i wiem, że to prawica. Z dwojga złego - wolę pojedynczych lewaków, którzy są dziwni, niż całe masy prawackiej patologii.

Ps. Jedna i druga skrajność jest zła, ale w pięknych prawicowych umysłach utarło się, że jak ktoś nie jest prawakiem to jest lewakiem (takim jak na filmie). A ja to #!$%@?ę i jestem w centrum.
T.....s - @KawaJimmiego: widzę ten obrazek i wiem, że to prawica. Z dwojga złego - wo...

źródło: comment_1658154676YdLQHte2No0HrdmecxolgJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Parspakop:
Jak się używa trzeciosobowych zaimków w rozmowie dwóch osób będących na "ty"? Proszę o pilne wyjaśnienie tej logicznej zagadki, to dla mnie bardzo ważne, bo ja znam tylko jeden zaimek pasujący do takiej sytuacji - "ty". Co więcej - jest to zaimek absolutnie neutralny płciowo, od razu uwzględnia wszystkie płcie, także te o których istnieniu nie mam pojęcia. Czy to nie wspaniałe, że taka forma już istnieje w naszym języku?
  • Odpowiedz
@Parspakop i co później? Ktoś ma przystać na żądania takiej wariatki, cala firma się ma dostosować do jej odchyleń a później ona będzie straszyla sądami i pipem bob wszyscy mają w dupie jej zaimki
  • Odpowiedz
Ktoś ma przystać na żądania takiej wariatki, cala firma się ma dostosować do jej odchyleń a później ona będzie straszyla sądami i pipem bob wszyscy mają w dupie jej zaimki


@renegatt: no tak to właśnie wygląda mniej więcej, np. u mnie w korpo osoby lgbt, chciały aby zorganizować imprezę pod hasłem, specjalnie dla nich
  • Odpowiedz
@Proktoaresor: no właśnie. Nigdy bym nie odmówiła zwracać się do osoby transpłciowej przeciwną płcią niż wygląda, bo to serio może być źródło bólu i jakiś wspomnień co ich męczyły całe życie żyjąc w złym ciele. Ale nie wierzę że cokolwiek chociaż podobnego jest przy zaimkach ono oprócz fanaberii
  • Odpowiedz