Wpis z mikrobloga

@Parspakop: imho dyplomatycznie rozwiązała to ta rekruterka, wsm spoko opcja jak nie bardzo się widzisz mówiąc w taki sposób ale też nie masz siły na kłótnie czy chcesz żeby 'ono' nie czuło się źle
  • Odpowiedz
@Parspakop: Ojczystym języku xDD dobrze zrobiła team leaderka, mniej trzeba myśleć mówiąc po angielsku niż uważać na każdy zaimek. A przy okazji mogła poudawać, że sprawdzi przy okazji angielski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Parspakop: Nie wiem może już dziadkuje. Popieram lewicę w kwestii:
Aborcji
Związków LGBT
Adopcji dzieci przez normalnych ludzi niezależnie z kim sypiają

Ale no #!$%@? zaimki ? Parytety bo zmieniasz płeć ?
A co mnie to gówno obchodzi.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Nie dziadkujesz. To jest po prostu pieprzona moda. Nowoczesny bunt. Nie ma w społeczeństwie tylu osób nie binarnych. Dziołcha chce być trendi-srendi. Widziałeś jakąś starszą osobę niebinarną w jakimś filmiku, czy tylko młodzież? No właśnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Tom_Thanks lewaki mają tak samo. Jeśli nie stoisz z ich lewej strony to jesteś prawak (takim jak na zdjęciu).
Większe zło czy mniejsze zło, to ciągle jest zło. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zwodek: Ale ja nie usprawiedliwiam zła. Mówię jedynie, że stoję pośrodku tego zła. I nie jest tak, że "lewaki mają tak samo". Jeszcze nikt nigdy nie nazwał mnie "prawakiem", a o "lewaku" słyszę (zwłaszcza na wykopie) regularnie :)
  • Odpowiedz