Wpis z mikrobloga

Panowie, jeśli zauważycie, że matka waszej partnerki jest wiecznie niezadowolona, niespełniona, często złośliwa lub biernie-agresywna, wszystko jej przeszkadza, począwszy od zachowania męża, dzieci, obsługi w restauracji, współpracowników, szefostwa i wszystkich innych - uciekajcie. W waszym związku będzie mieszała jak sam diabeł, a i sama #rozowa prędzej czy później (ale raczej prędzej) się w nią przeobrazi, szczególnie po tym jak pojawią się #dzieci
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozwod #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo
  • 22
Pamiętajcie, wszystkie francuskie auta prędzej czy później się zepsują, bo moje mi się zepsuło


@hakunnin: to bardziej coś w stylu: jeśli zobaczycie ze świagrem że samochód, który chcesz kupić ma rudą, ślady po utopieniu, chińskie literki na "oryginalnym" silniku, wżery i 5 cm szpachli to go nie kupuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Karl_Tofel: raczej staram się zwracać uwagę na alarmujące kwestie, ale tak doszłam do wniosku, że gdyby brać to wszystko pod uwagę, to z nikim się nie da związać. Każdy ma jakieś #!$%@? cechy/starych/przeszłość za uszami.
Zawsze też można rozmawiać co nam nie pasuje i stawiać granice. Warto mieć z tyłu głowy, że ktoś ma jakieś czerwone lampki ale jeśli wykazuje prace nad sobą, to może nie warto od razu skreślać.