Wpis z mikrobloga

Za nami I kolejka Ekstraklasy, co oznacza że zakończyła się również I kolejka naszych zmagań w Fantasy Ekstraklasie.

Na wstępie - dziękuje za zainteresowanie naszą zabawą. W obecnej edycji bierze udział 125 graczy! W poprzedniej edycji liczba ta wynosiła 44. Nie spodziewałem się że nasza zabawa przyciągnie tylu uczestników :)

Samodzielnym liderem jest @travis_marshall ze swoim dream teamem o nazwie "FC Zibi Top", który zdobył 59 punktów w tej kolejce. Co warte odnotowania - nie odpalił żadnego z bonusów takich jak "kapitanów dwóch" czy "ławka punktuje".

Zaraz za nim @stapi12 z zespołem "FC Forfiters" - 55 punktów, również bez żadnego wspomagacza.

Na 3 miejscu - "CENTROSTRZAŁOWIA" - mirku, podaj swój nick. 49 punktów.

Najmniej punktów, bo 11, zdobył mirek @StarySer z zespołem "amika711" - trzeba chyba więcej telefonów wykonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zespoły FC Mruczysław, FC Niebójtasie ( @Themamduzopieniedzy ), FC JanuszRajder ( @Itjow16 ) nie wystawiły graczy lub dopiero dołączyły i mają 0 punktów w tej kolejce.

-------------------------------

Pamiętacie że w II kolejce poniższe mecze został przełożone na inny termin i gracze tych zespołów nie zapunktują w najbliższy weekend. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Miedź Legnica - Lech Poznań
Piast Gliwice - Raków Częstochowa

-------------------------------

Jeśli dopiero trafiłeś na te rozgrywki - zapraszam do wzięcia udziału w naszej zabawie.
Kod dostępu do naszej Wykopowej Ligi - 42CDF560
Jeśli dołączycie, podajecie w tym wpisie nazwę swojego klubu, abym mógł wszystkich wołać przed kolejką oraz ustalić zwycięzcę.

Jeśli nie widzisz swojego nicku we wpisach poniżej, oznacza to że nie podałeś nazwy klubu jaki prowadzisz - daj znać w komentarzu. W innym wypadku nagroda za zwycięstwo nie zostanie Ci przyznana ( ͡° ʖ̯ ͡°)

-----------------------------> Zapraszam również do udziału w Fantasy 1 Liga do śledzenia pod tagiem #fantasy1liga <-----------------------------

Tag do śledzenia rozgrywek to oczywiście - #fantasyekstraklasa
#ekstraklasa #pilkanozna #fantasyliga #mecz
SpiderFYM - Za nami I kolejka Ekstraklasy, co oznacza że zakończyła się również I kol...

źródło: comment_1658228557q903hbUSJ5uC8lc2gcBDKU.jpg

Pobierz
  • 27
@czlapka:
Ja np. nie mam nikogo z Lecha, bo oni mają szeroki skład i sobie mogą wystawiać co 3 dni 2 11 praktycznie, choć wziąłem Iviego choć wiedziałem, że nie zagra, ale te 2 kolejne przełożone mecze bardziej bolą, bo 2 z Górnika i 1 z Lechii, choć mówi się, że dwaj przeciwnicy pucharowiczów Górnik z Miedzią mają grać , co dla mnie gitówa i w ogóle nie czułbym tych przełożonych