Wpis z mikrobloga

  • 33
Co mogę z tym zrobić? Przeszkadza mi w wyprowadzaniu i wprowadzaniu roweru do piwnicy. Utrudnia dostęp do drogi pożarowej i jest łatwopalny. Nie jest to tez jakis prywatny składzik, ten kawełek podlogi jest wspolny dla wszystkich mieszkancow. Kartka z uprzejma prośbą o zabranie została naklejona i poskutkowała tylko na 2 dni :/ druga już przygotowana, bardziej dosadna #blokowisko #klatkaschodowa #mieszkanie #pytanie #problem #zalesie
ty3i - Co mogę z tym zrobić? Przeszkadza mi w wyprowadzaniu i wprowadzaniu roweru do ...

źródło: comment_1658252167iYoJoR0zaZg3YS4Eni8di4.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@rysownik: No jasne, jak przeszkadza Ci utrudnianie dostępu do piwnicy, zastawianie ciągu ewakuacyjnego i ogólnie zajmowanie miejsca które nie jest twoją własnością to przesadza

Jedyna osoba która tutaj jest paniczem to ta, której przeszkadza chowanie swoich rzeczy do swojego mieszkania lub wniesienie swojego wózka po schodach
  • Odpowiedz
  • 0
@ty3i dorośniesz, będziesz miała dzieci którymi będziesz się zajmowała bez pomocy dziadków to zobaczysz. Ale wtedy to mój syn będzie shitpostowal na wykopie ze jakąś baba zostawiła wózek na klatce.
Dobrze ze mieszkam z normalnymi ludźmi w bloku, którzy sami mają albo mieli dzieci i wiedzą co to życie
  • Odpowiedz
  • 0
@ty3i niestety, wiecznie przemęczona(bo niestety tak wygląda czas dopóki ten wózek trzeba używać) zmęczona po pracy, z bombelkiem na rękach wchodzisz ledwo do domu w którym jest bałagan jeszcze z poprzedniego dnia, obiad czeka do zrobienia a w międzyczasie nad uchem akompaniament krzyków.
Rodzicielstwo odwraca życie do góry nogami i przekonasz się dopiero w praniu.
Wiem że to tej osoby decyzja, że zdecydowała się na dziecko, ale w gruncie rzeczy jak to
  • Odpowiedz
  • 0
@kaaban czekałem na komentarz z nie robieniem sobie dziecka. Więcej nie skomentuje bo pokazuje to tylko twój brak świadomości. Ale pewnie młody jeszcze jesteś, może zmadrzejesz - tego ci zycze
  • Odpowiedz
  • 0
@TurboDynamo od kiedy drogi pożarowe są przy drzwiach od piwnicy? Dobra usprawiedliwiaj się, dorośniesz założysz rodzinę to może zaczniesz widzieć dalej niż czubek własnego nosa
  • Odpowiedz
@kaaban czekałem na komentarz z nie robieniem sobie dziecka. Więcej nie skomentuje bo pokazuje to tylko twój brak świadomości. Ale pewnie młody jeszcze jesteś, może zmadrzejesz - tego ci zycze


@Ko_Otu: Czego dokładnie nie rozumiesz w tym przykładzie?
  • Odpowiedz
  • 0
@kaaban obwiniania kogoś że dziecko zrobił. Bez tych dzieci za 30 lat nie będzie komu robić na ciebie, na mnie i reszty osób. Poza tym jak wejscie do piwnicy blokuję jakakolwiek ewakuację? P. S. Nie popieram zostawiania wózka na klatce, sam chowam, ale potrafię zrozumieć że jak np matka jest sama bo mąż czy ktokolwiek z rodziny w pracy to nie da się tego wózka znieść i musi stać gdzie stoi
  • Odpowiedz
od kiedy drogi pożarowe są przy drzwiach od piwnicy?


@Ko_Otu: czyli jak jesteś w piwnicy to nie możesz uciekać przed pożarem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dorośniesz założysz rodzinę to może zaczniesz widzieć dalej niż czubek własnego nosa


@Ko_Otu: tylko ty patrzysz na czubek swojego nosa. Ja patrze dalej akurat. To ty zastawiasz drogi pożarowe a nie ja i utrudniasz życie całej społecznosci w imie wygody jednej osoby.
  • Odpowiedz
@Ko_Otu: Planeta jest przeludniona, bajki o tym że zabraknie ludzi za 30 lat są nie na miejscu i tylko potwierdzają to o czym tutaj mówimy
  • Odpowiedz