Wpis z mikrobloga

@PlesniakPospolity: Tatiana Okupnik miała dobry głos, mylisz głos ze sposobem śpiewania.
Brak talentu w przypadku Sanah to jest typowa polaczkowatość, hejt bez żadnego pokrycia w faktach. Dziewczyna jest wykształcona muzycznie, śpiewa i gra na instrumentach, a do tego pisze muzykę i teksty, co jest najlepszym dowodem, że talent posiada. 99% ludzi na świecie nie potrafi żadnej z tych czynności.

Cały czas mylicie, krytycy od siedmiu boleści, prywatny gust i fakty. Fakty
  • Odpowiedz
Brak talentu w przypadku Sanah to jest typowa polaczkowatość, hejt bez żadnego pokrycia w faktach.


@jamtojest2: rany boskie sranah obrażają... weź się w garść płaczku, to tylko przeciętna pop śpiewaczka z kraju gdzie nie ma gustu, a nie kolejna Whitney Houston
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula:

Jak pierwszy raz słuchałem tego utworu, to myślałem, że to przeróbka. Pośmiałem się i zacząłem szukać oryginału. Jakież było moje zdziwienie, że to jest oryginał xD
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: Whitney Houston to fajny przykład. Na jej sukces pracował sztab ludzi, materiał na płyty pisało kilkanaście osób, w tym wiele gwiazd, drugie tyle to produkowało, wszystko to było warte miliony. Ona tylko śpiewała. Głos miała świetny, ale takich głosów jest na świecie mnóstwo i bez problemu znajdziesz rewelacyjne covery jej piosenek w wykonaniu innych gwiazd lub nawet amatorów. Podejrzewam, że Sanah też by wiele z tych utworów zaśpiewała bez problemu,
  • Odpowiedz
a do tego pisze muzykę i teksty, co jest najlepszym dowodem, że talent posiada. 99% ludzi na świecie nie potrafi żadnej z tych czynności.


@jamtojest2: 99% ludzi nie umie pisać takich tekstów jak sanah? oczywiście, że się zgadzam, moim zdaniem to nawet te 99% zrobi to lepiej bo nie będzie pisać o alko i oskarkach
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: Nic takiego nie napisałem.

A te cytaty czego mają dowodzić? I co jest z nimi nie tak?

A może chcesz porównywać do Jacksona? To tutaj mam coś głębszego:

The way you make me feel
You really turn me on

Zaraz się zrobiło ambitniej.
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: Od strony literackiej to jest bardzo zgrabne. "Zmieniłeś Netflix na TVN" - spróbuj w tak krótkim wersie zawrzeć to, że koleś zdziadział i zmienił nowoczesne rozrywki na bycie kanapowcem przed TV. to jest duża sztuka i właśnie o to chodzi w dobrym tekście. A rymy w takim układzie wcale nie świadczą o tym, że są częstochowskie. Chodzi o wyrazy często zestawiane, od razu się kojarzące. Zrymowanie ze skrótowcem absolutnie nie
  • Odpowiedz
@jamtojest2: doszukiwanie się wartości artystycznej w utworach stworzonych w celach rozrywkowych, z którymi mogą identyfikować się młode kobiety, to imo strata czasu. "Sztuka", o której mówisz nie dotyczy jej wątpliwego dorobku artystycznego, a umiejętności sprzedaży produktu, który nie wymaga od jego odbiorców myślenia.
  • Odpowiedz
@jamtojest2: mistrzu ale to jest twoja interpretacja i dyskusyjny pozostaje fakt jak bliska prawdy, tudziez zamierzen autorki. Dla mnie zamiana netflixa na tvn moze oznaczac to, ze kogos tam nie stac na plat a rozrywke i korzysta z darmowych rozwoazan, czyli stal sie biedny.

Dla ciebie te rymy, teksty itd sa w porzsdku sensowne wysokie i zasadne. Mi to troche przypomina, tworzenie piosenek dla dzieci, zeby ladnie sie rymowalo latwo mozna
  • Odpowiedz