Wpis z mikrobloga

doszukiwanie się wartości artystycznej w utworach stworzonych w celach rozrywkowych, z którymi mogą identyfikować się młode kobiety, to imo strata czasu


@magicznyjozef: Każdy utwór muzyczny ma jakąś wartość artystyczną. A akurat te mają wyraźnie większą, niż typowe dwuakordowe, czteronutowe melodyjki, których mnóstwo w mediach. Właśnie dlatego tak mnie dziwi ten hejt na Sanah, bo mamy w radiu codziennie zalew bardzo prymitywnych piosenek, przy których Sanah zdecydowanie się wybija pod każdym względem.
Dla mnie zamiana netflixa na tvn moze oznaczac to, ze kogos tam nie stac na plat a rozrywke i korzysta z darmowych rozwoazan, czyli stal sie biedny.


@PurpleHaze: Wystarczy przeczytać cały tekst, żeby zobaczyć że wręcz przeciwnie, dobrze mu się powodzi. Z wyrwanego z kontekstu wersu możesz wnioskować co chcesz, ale wymowa całego tekstu jest jasna. I to jest zgrabnie napisany tekst od strony literackiej, z wieloma celnymi sformułowaniami.

Dla ciebie
@Agatk: twoj wpis brzmi jak bardzo slaby pomysl na reklamę... pracujesz dla niej w social mediach i probujesz trochę "zrobić zamieszanie", żeby temat był aktualny? już któryś raz widzę podobny post (każdy na innej stronie) i zawsze jest ta sama gadka, jaka ta sanah jest genialna. jest bardzo średnia, miała szczęście się wybić, #!$%@? to w radiostacjach puszczając ją do porzygu. dodatkowo każda piosenka brzmi podobnie i ma podobny "sens". jeśli
@Consuelo:

twoj wpis brzmi jak bardzo slaby pomysl na reklamę...


Czyli jak ktoś pisze post doceniający jakiegoś muzyka to z góry oznacza to reklamę? Wydaje mi się, że osoba mająca po kilka milionów wyświetleń pod teledyskami nie potrzebuje reklamy.

już któryś raz widzę podobny post (każdy na innej stronie) i zawsze jest ta sama gadka, jaka ta sanah jest genialna. jest bardzo średnia,


Tak można powiedzieć o każdym wykonawcy, czemu wy
@jamtojest2: ma nadzianych starych, którzy w jej wykształcenie zaiwestowali porządną kasę. Co z tego, że miewa fajne kompozycje, jak infantylne teksty tak przekraczają granicę kiczu, że jest to dla wielu osób asłuchalne, a cała ta pseudoartystyczna otoczka też nie pomaga. Jedyne przyzwoite tekstowo piosenki, które ma na koncie, powstały we współpracy z innymi artystami. I słuchając "Tęsknię sobie" nie mam złudzeń, że przyzwoity tekst jest zasługą Rojka, bo utwory, które napisała