Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, że nie było wpisów, ale strasznie pochłonęły mnie sprawy osobiste, za to mogę pochwalić się zdobyciem tytułu inżyniera, mam nadzieję, że zrozumiecie.

Z Mikim sytuacja wyszła nieco na +, po odstawieniu antybiotyków i probiotyków zaczął szybko przybierać na wadze, tak gdzieś do 125g, obecnie spadł znowu do 120g, i nadal jest malutki. Nie jje od matki, karmimy go saki cały czas, ale ostatnio ma humory i jej może 1-2 g jednorazowo, gdzie wcześniej zdażały się posiłki po 5-6g i ładnie jadł z butelki. W sumie zaczyna wyglądać jak myszojelen.

Wygląda na zdrowszego, ropy już nie widać, chodzi o własnych siłach i ciągle ucieka.

W wolnej chwili improwizując zrobiliśmy z różową nową klatkę dla małych, czym zwiększyliśmy im powierzchnię życiową kilkukrotnie, na kilka tygodni nie mamy stołu, ale trzeba było je zacząć uczyć kuwety i stawiać im wodę i powoli inne pokarmy niż mleko matki.

Matka Karmi już wyraźnie rzadziej, ale żre jak smok, 2x cięższy samiec od niej jadł 1/3 tego co ona. Widać że matka ma już dosyć karmienia. Małe są już silne i puchate, cały czas biegają. Dzięki powiększeniu klatki Miki ma swój kąt gdzie go nie ruszają i może spokojnie spać.

W sumie to tyle.

Bardzo dziękuję za wszystkie propozycje pomocy, poradzę sobie, ale proszę o wszystkie rady odnośnie małych kotków bo nie wiem co i kiedy będzie się teraz działo, kotki mają po 4 tygodnie.

#koty #kot #kocigang #feels
Pobierz
źródło: comment_1658660896MkkaA6gX4ngz7YJYSlRQmU.jpg
  • 10
@Zirf1337: Bardzo mnie cieszy stabilizacja u Mikiego! Ja niestety nie pomogę w kwestii rad, ale oferta wsparcia pozostanie aktualna jak długo będzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale może koledzy z tagu #pokazkota coś podpowiedzą? Może dodawaj go wtedy, gdy dajesz zdjęcia kotełów...

PS No i gratuluję obrony ( ͡° ͜ʖ ͡°)