Wpis z mikrobloga

Mirki, Mireczki, jak wygląda sprawa z fachowcami obecnie w #yorkshire , jak zamawiać ich do ocieplenia i zmiany podłóg czy podobnych prac w domu? Miał ktoś z was coś ostatnio robione? Są bardzo wyrywani i popularni czy w miarę na bieżąco wszystko idzie? Znacie kogoś, kto robi w tej branży? Jesteście takim fachowcem?
Kiedyś słyszeliśmy różne historie jak to miesiące mogą minąć nim dostaniesz termin. U kolegi z pracy przy Leeds też bywało, że się opierdzelali, a jeszcze w międzyczasie sobie dorabiali gdzieś indziej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bo rozważamy zakup domu w najbliższych miesiącach i czasami pojawiają się jakieś ogłoszenia z dobrze trzymającymi się domami, które są tylko bardzo zauważalnie po starszej osobie, więc jakiś remont trzeba byłoby przeprowadzić. Są rzeczy, które moglibyśmy sami zrobić, ale są też takie, gdzie wkład wachowca na pewno by się przydał. A bez oferty i inspektora ciężko chyba powiedzieć, czy my byśmy wystarczyli.
Chcielibyśmy przemyśleć widełki czasowe na każdą z tych opcji, bo mamy nadzieję zrobić wypad z wynajmowanego mieszkania z początkiem stycznia, a wolelibyśmy nie utknąć w domu, który przez kilka miesięcy czy więcej tylko czeka na fachowców i nic nie zrobisz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ktoś wie? Doradzi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
@smieszekzagranico: dziękuję za odpowiedź ()
Chociaż troszkę strach pytać, co to znaczy "dobrze płacisz". XDDD Ale się spodziewam, że pewnie jakoś ponad średnią przynajmniej. XD
Ale póki co ogarniamy tylko potencjalne widełki czasowe, w razie wu, więc cieszy mnie bardzo, że jak co, to możnaby coś wykombinować, dziękuję bardzo. () Zapamiętam cię i przypomnę ci o sobie, jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unluckysoap: jeśli szukasz najtańszego fachowca to będę miał ciężko z terminem :) generalnie średnia/powyżej średniej i zaczyna mi zależeć. Wiem jak to brzmi ale na rynku brakuje ludzi których ja mam u siebie. Zajmujemy się remontami kompleksowo. Nie musisz szukać osobno elektryka, hydraulika, plastrarza. Na koniec rachunek, gwarancja itd