Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?. Chcę kupić dobrej jakości t-shirt ale, żeby miał ciekawy nadruk bez nazwy marki. No i jak szukam dobrej jakości to mi wyskakuje Gucci, levis, th i inne, ale wszystkie mają nazwę marki. Z drugiej strony ciekawe wzory ma medicine, czy carry, ale #!$%@?ą jakość. Gdzie kupujecie ubrania? Czy da się kupić coś dobrej jakości nie zostając przy okazji słupem reklamowym?
#zalesie #modameska
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tempname0626: ja wymieniłem wszystkie koszulki i większość spodenek na Uniqlo. Noszę tylko supime i airism, supima trochę blaknie (wszystkie inne pewnie też) a airism potrafi trochę śmierdzieć potem :D gdybym był bogaty to prawdopodobnie chodził tylko w wełnie z icebreakera lub coś podobnego
Pan raczy żartować, najgorsze szmaty jakie kiedykolwiek miałem


@moxie: Ktoś wyżej pisał o ruletce jakościowej w Medicine. Ja tam kiedyś coś kupiłem, bo spodobał mi się wzór na koszulce na wystawie i była naprawdę spoko jakościowo. Potem zadowolony kupiłem tam jeszcze parę rzeczy no i niestety było po prostu różnie. Zarówno z jakością jak i rozmiarami, dlatego teraz już tam nie zaglądam raczej.

Wiem, że właściciel tej marki jest hejtowany na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanProgramista: w wólczance 3 t-shirty po 100. Jak dla kogoś to marna jakość to strasznie ksiezniczkuje.
T-shirt jak bielizna - to się normalnie zużywa i wymienia co jakiś czas. Jak zapłacisz 120zł to wcale znaczy, że wytrzyma 3x dłużej.

Jedynie to trzeba patrzeć na skład w opisie, bo często pod nazwą "Bawełniana koszulka" jest coś co ma tej bawełny domieszkę 15%
Najwięcej takich zabiegów robią sklepy, które serwują też ciuchy dla
@J_Dilla: na rogu Swietojanska chyba z Kilinskiego, albo kolejna albo poprzednia, od strony morza, wszystkie te skrzyzowania takie same... Gdynia jest zajebiscie swietnym miastem, tak mnie pozytywnie zaskoczyla teraz jak bylem na kursie od wrzesnia, ze szok mi do tej pory nie minął :))) czekalem na to cholerne lato zeby sobie jeszcze przyfazowac nieco, ale niestety statek wezwal szybciej niz sie spodziewalem :)) pozdrawiam!!
@PanProgramista: Z tych marek basic, to tylko H&M, najlepsza jakość w niskiej półce cenowej (reserved,diverse,sinsay, zara i inne podobne twory, jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, kupowanie szmat do podłóg w zawyżonych cenach). Polecam marki sportowe, mają często customowe kolekcje, gdzie logo jest mało widoczne np. Adidas , Nike , Puma , wszystkie te marki są jakościowo premium , a na wyprzedażach cenowo jak koszulki z Zary. Co do Marek premium