Wpis z mikrobloga

Ekipa remontowa za wykończenie mieszkania 70 m2 w stanie developerskim chce 600 zł / m2 - razem koło 40 tys zł - dyma mnie czy nie dyma?

Prace typowe, troche płytek na podłogach i ścianach, w łazience montaż kibla i reszty, gładzie, panele, przesunięcia punktów ele, w jednym pokoju tapeta, w jednym może podwieszony sufit (a może i nie).

#nieruchomosci #urzadzajzwykopem #wykonczenia #majstry #budowlanka #budownictwo #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #mieszkania
oslet - Ekipa remontowa za wykończenie mieszkania 70 m2 w stanie developerskim chce 6...

źródło: comment_1658746288ge7y6P84Wy2nMGqXVSw8zN.jpg

Pobierz
  • 29
Nie wiem gdzie ale we Wrocławiu: dom 140m2 plus garaż 27m2 plus adaptacja poddasza około 50m2 - na poddaszu do zrobienia podłoga, ściany działowe i zabudowa gk skosów dachu. Kibel plus dwie łazienki Ok 10m2 każda. Gładzie, malowanie, płytki, łazienki, jakieś karnisze, bez podwieszanych sufitów i bez większych modyfikacji elektryki i hydrauliki - na chwile obecna wycena około 77k, z czego dodatkowo dojdzie 15k za kładzenie spieków (inna ekipa). Próbuje zbić na
@dziacha: Jak miałbyś klientów non stop i wykonywał tylko dobrze płatne prace typu hydraulika czy układanie płytek to myślę, ze na miękko tyle możesz wyciągnąć w dużym mieście
@oslet: sama robota? Mi za 33 m2 dwuosobowa ekipa z polecenia wyceniła wstępnie 13-15 tys. Okolice Wawy. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka, oddzielna sypialnia.
@inko-gnito: bez materiałów, sam robota

@kukold: ale chodzi o samą robotę (i bez materialów) a nie łączny koszt wykończenia metra

@krytyk__wartosciujacy: z umową, wojewódzkie

@marsjanin2012: cały montaż w łazience robili?

@Wychwalany: to chyba musialeś calą elektryke przerabiać. Tu chodzi o przesunięcie włącznika z miejsca gdzie będzie szafa, gniazdek rtv na drugą stronę pomieszczenia, dwie-trzy dodatkowe lampy, może jakieś przesunięcie lampy i tyle.

@beaver: sama robota? Złotymi
@oslet: ani to, ani to - taka dostałam ofertę, nie skorzystałam bo finalnie w 80% wykonczylam mieszkanie sama - wzięłam tylko elektryka i gości od gładzi. przed podjęciem tej decyzji oroentowalam się po prostu w cenach wykończenia pod klucz