Wpis z mikrobloga

Ekipa remontowa za wykończenie mieszkania 70 m2 w stanie developerskim chce 600 zł / m2 - razem koło 40 tys zł - dyma mnie czy nie dyma?

Prace typowe, troche płytek na podłogach i ścianach, w łazience montaż kibla i reszty, gładzie, panele, przesunięcia punktów ele, w jednym pokoju tapeta, w jednym może podwieszony sufit (a może i nie).

#nieruchomosci #urzadzajzwykopem #wykonczenia #majstry #budowlanka #budownictwo #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #mieszkania
oslet - Ekipa remontowa za wykończenie mieszkania 70 m2 w stanie developerskim chce 6...

źródło: comment_1658746288ge7y6P84Wy2nMGqXVSw8zN.jpg

Pobierz
  • 29
@kipowrot: wiem ile kosztuje wykończeniówka, bo niedawno wprowadziłem się do nowo wybudowanego domu i nadal robię w nim drobne prace wykończeniowe. Gdyby ktoś mi krzyknął cenę 600zl/m2 to bym go zabił śmiechem. Tak jak zabiłem śmiechem glazurnika, który robotę w moim domu wycenił na 30k, a ja chwilę później znalazłem glazurnika, który za tą samą robotę wziął 15k. A w rezerwie miałem jeszcze jednego, za 14k, tylko bym musiał na niego
@oslet: Za 60m płaciłem w tym roku 25k, wyszłoby mniej ale robiłem beton architekt i ledy wiec wyszło pare k więcej. Z tym, ze montaż podłogi miałem już w cenie paneli, wiec tego majstry nie liczyli.
@oslet: ja rok temu za 63 metry za robociznę nie licząc paneli płaciłem 29k. Gładzie, płytki , malowanie , elektryka o 2 ściany betonu archi do tego postawienie jednej ścianki do szafy