Wpis z mikrobloga

II kolejka w Ekstraklasie za nami.

Wspaniałe to były rozgrywki, okraszone brakiem 3 spotkań, dzięki czemu zawodnicy z 6 klubów nie mogli punktować w tej kolejce Fantasy Ekstraklasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na obecną chwilę o miano najlepszego managera Fantasy Ekstraklasy walczy 138 uczestników.

W II kolejce najlepsza trójka graczy to:
1. Klub "Milano FC II", który zdobył zawrotne 89 punktów nie odpalając żadnego bonusu. Mirku, przyznaj się kim jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. 75 punktów zdobył @stapi12: i jego "FC Forfiters"
3. Za jego plecami natomiast @szczypczalke: i drużyna "Koźlarz Babka"

Najmniej punktów zdobył @Trampul: i jego zespół "KS Królowy Wiadukt". Może się on pochwalić, jako jedyny w tej kolejce, minusowym dorobkiem punktowym -1.

Klasyfikacja generalna:
Na 1 miejscu klub "Klub "Milano FC II" - mirku, daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°) - 133 punkty
Na 2 miejscu @stapi12: i jego "FC Forfiters" - 133 punkty
Na 3 miejscu @travis_marshall: z zespołem "FC Zibi Top" - 117punktów.

Kto miał w tej kolejce zawodników Wisły Płock, ten jest szczęśliwym człowiekiem.

@Themamduzopieniedzy: - nadal bez drużyny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

------------------------------------------------------------------

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do wykopowej ligi w Fantasy Ekstraklasa, serdecznie zapraszam.

Kod dostępu do naszej Wykopowej Ligi - 42CDF560
Jeśli dołączycie, podajecie w tym wpisie nazwę swojego klubu, abym mógł wszystkich wołać przed kolejką oraz ustalić zwycięzcę.

Obecnie w lidze mamy 135 graczy, a do swoich zespołów przyznało się 108 graczy.
Jeśli nie widzisz swojego nicku we wpisach poniżej, oznacza to że nie podałeś nazwy klubu jaki prowadzisz - daj znać w komentarzu. W innym wypadku nagroda za zwycięstwo nie zostanie Ci przyznana ( ͡° ʖ̯ ͡°)

------------------------------------------------------------------

-----------------------------> Zapraszam również do udziału w Fantasy 1 Liga do śledzenia pod tagiem #fantasy1liga <---------------------------

Tag do śledzenia rozgrywek to oczywiście - #fantasyekstraklasa
#ekstraklasa #pilkanozna #fantasyliga #mecz
Pobierz SpiderFYM - II kolejka w Ekstraklasie za nami. 

Wspaniałe to były rozgrywki, okras...
źródło: comment_1658826801Dhtwtc4HzU97LyvVfIfXaI.jpg
  • 26
czemu zostałem wyrzucony z ligi. Tydzień temu jeszcze byłem, nie wchodziłem w ogóle od poniedziałku a dzisiaj mnie nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@DarSan: oj kolego, nikogo na 100% nie usuwałem z ligi. Nie jesteś może przełączony na inny zespół?
@SpiderFYM hmm jestem na poprawnej Wawrzyn FC, czuję że wina fantasy rok temu sam organizowałem taką ligę i mi w trakcie kilka osób wyrzuciło i musiałem dodawać ponownie. Jest jakaś szansa żeby wrócić ?
@DarSan: sprawdziłem - faktycznie Cię nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
serio, nikogo nie usuwam, nawet jak nie bierze dalszego udziału w grze.

Jest jakaś szansa żeby wrócić ?


Dołączyć możesz w każdej chwili. Nie wiem natomiast jak to będzie wyglądało z punktami.
W sensie czekasz aż ktoś zrobi, czy Ty robisz? xd


@MrMacix: napisałem że mogę zorganizować to ktoś mi odpisał że przecież jest wykopowa liga premier league ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i tak czekam...