Wpis z mikrobloga

Miałem Xbox one, potem Series, pada od Sony trzymałem kilka razy w życiu na ps4 jak gdzieś u kogoś grałem w fife. Cały czas myślałem, ze pad od xboxa > PS i wcześniej faktycznie tak było, ale w tej generacji to jest taka przepaść że szok. Pierwszy raz trzymam pada od ps5, wlaczylem Ghost of tsushima i jestem zaskoczony. Pad ma wibracje w różnych miejscach pada w zależności od tego co się dzieje w grze. Inne wibracje są gdy jedziemy koniem po piasku, inne gdy po drewnie a jeszcze inne gdy nam wiatr zawieje. W Xbox po prostu wibracje #!$%@?ą całym padem jak głupie i zdecydowanie za mocno. A jaki banan na twarzy mi się pojawił jak zablokowałem mieczem inny miecz, a z głośnika w padzie pojawił się dźwięk odbijania stali xD
Tez zawsze gadałem, ze Xbox lepsze ustawienie analogów i blablabla, ale przecież w tej generacji pad od xboxa w porównaniu do ps5 jest jakiś upośledzony xD
#ps5 #xbox
liter_wody - Miałem Xbox one, potem Series, pada od Sony trzymałem kilka razy w życiu...

źródło: comment_1658838968Duln8nIZzOXuKuLz9NBNZD.jpg

Pobierz
  • 62
@Cinkito: @Kiedys_Mialem_Fejm: Ja rozumiem, ze ktoś woli Xbox bo gry z Argentyny, gamepass na rok za śmieszne pieniądze (Chociaż dla mnie Ps plus zdecydowanie wygrywa, przynajmniej dla kogoś kto nie miał ps4)
Ale pisać, ze pad od Xbox > dualsense to xD
Tak jak napisał Mirek, po chwili grania dłonie się przyzwyczajają do nowego ułożenia analogów, chwile dłużej i już zacząłem ogarniać gdzie jest trojkat a gdzie kółko bez zastanowienia.
@JackBauer: Mi eneloopy tyle nie trzymały, a tu jeszcze nie wiem bo jeszcze go nie rozładowalem. Ale dokupiłem stacje dokująca, po graniu będę go tam stawiał i po kłopocie, a dłużej niż 8h na jednym posiedzeniu nigdy nie zdarza mi się grać
czyli jak komuś nie pasuje ułożenie plejowych gałek to jest upośledzony ruchowo( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vulcanitu: nie tak. Jeżeli ktoś woli ustawienie Xboxowego to spoko, jasna sprawa. Ale jeżeli ktoś twierdzi, że na padzie od PSa (albo od Xboxa) nie da się grać, albo że jest niewygodnie czy nie wiadomo co, to wtedy tak, jest to jakieś upośledzenie ruchowe, bo po prostu oba pady są wygodne i
@liter_wody: Nie ma co dyskutować na wykopie na temat padów wśród ludzi z gwoździem w mózgu którzy żyją w poprzedniej generacji (bo nic nextgenowego na xboxa nie ma na ten moment) i którzy dają prawie 200 plusów gościowi który napisał ze przestawione gałek to rozsądne uzasadnienie tego ze dual sense i pad do xboxa są w podobnej cenie
dzeksondzekson - @liter_wody: Nie ma co dyskutować na wykopie na temat padów wśród lu...

źródło: comment_1658841357GuBpWvZQCkMAf8CxkSOgy8.jpg

Pobierz
@Cinkito: Najbardziej w tym padzie cieszy to, że o dziwo dalej trzymają się jego wsparcia. Przy premierze miałem dość mocne obawy, że będzie podobnie jak z ps4, czyli olanie go po roku a tu sony akurat pozytywnie zaskoczyło.