Wpis z mikrobloga

Chyba nie rozumiem idei whisky. W smaku jest paskudne - Pite solo w kieliszkach smakuje kiepsko, pite rozcieńczone też. Z colą, spritem, sokiem też totalnie mi nie wchodzi i zamiast się tym smakować z każdym przełkniętym łykiem modlę się by nie poczuć tego smaku. Zrobiłem dwa podejścia no i nadal twierdzę, że są alkohole które zdecydowanie lepiej smakują i "wchodzą". Co prawda podszedłem trochę budżetowo i kupiłem Tullamore Dew, ale ponoć to jedna z polecanych i tańszych.

Mimo wszystko whisky to alkohol nie dla mnie.

#whisky #alkohol
  • 54
@GwachQar Nie ważne czy tani czy drogi, próbowałem green labela johnnyego walkers i tak samo #!$%@? jak jack daniels czy cos tańszego, to naprawdę taki bimber żeby móc się pochwalić jakim się jest wyrafinowanym i w ogóle
@GwachQar: Whisky jest bardzo dobra, ale ta powyżej 100 za 0,7. Reszta nadaje się do koltaili czyli coli itd. Nie ma co się dziwić, ze Ci nie smakuje. Sorry, ale to drogie alko i te tańsze jak TD nie będą smakować, szczególnie początkującemu. Zacznij lepiej od rumów, ale tez takich za 150zl za 0,7. Lepiej upajać się 1 drinkiem drogim niż upijać się kilkoma tanimi
@czarnohumorasty ( ͡° ͜ʖ ͡°) jasne, rzecz gustu. Tylko z mojego punktu widzenia stawianie różnego rodzaju walkera i danielsa w jednym szeregu to takie zaskoczenie, zupełnie inne smaki. Ale dobra ja jestem z kościoła burbonów( ͡º ͜ʖ͡º), chociaz daniels to nie do końca burbon