Wpis z mikrobloga

@maxPL: Ale czemu od razu likwidować? Spróbuj najpierw zmienić lekarza, albo leki, to może widok faceta w sukience nie będzie powodował u ciebie emocji, z którymi sobie nie radzisz.
  • Odpowiedz
tak, pytałem go o to


@jankes83: a to szacun, myślałem że jesteś jednym z tych chamów co oceniają płeć po wyglądzie(krzywdząc tym delikatną psychikę postępowych lewaków), ale jak pytałeś to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kongres Demokratów NY


@maxPL: jakby nie patrzeć, demokracja trochę na tym polega że nawet osoby z zaburzeniami mogą startować i wygrywać. U nas system potwierdza to od lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matiJ: No ja się z tym zgodzę, mając taką figurę jak osoba na zdjęciu dobrałbym nieco inny krój. Kolor też taki sobie, zlewa się z obrusami na stołach. Więc dobór kiecki może nietrafny.
  • Odpowiedz
@maxPL: ojtam po prostu jest niebinarny. Nie każdy facet musi być męski, niektórzy mogą lubić chodzić w sukienkach i płakać przy Titanicu.

Nie wiedziałeś, że płeć to konstrukt społeczny?
  • Odpowiedz
@terwer358: jak tam z płcią to nie wiem, ale moda i to, jakie ciuchy komu wypada nosić, to już jest w 100% kwestia uznaniowa, a to co nam się wydaje dziwne zależy od naszego przyzwyczajenia i oczekiwań
  • Odpowiedz