Wpis z mikrobloga

@Bloodborn: Avatary anime'owe też nie przystoją konwenansom. A tym bardziej jest to ich łamanie, jak się nie zna materiału źródłowego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może to i lepiej, że nie wychodzisz za bardzo z domu. Tak jest bezpieczniej dla świata. Żyj dalej w świecie swoich deluzji i fantazji.
  • Odpowiedz
a krytykujcie ile wlezie, szkoda tylko że na siłę bo to że ktoś ma rysowany awatar nie znaczy że ogląda chińskie bajki - chyba to dla was za trudne


@Bloodborn: Chłopie, dla ciebie jest za trudne ogarnięcie tego, że jak ktoś się inaczej ubiera, to nie znaczy, że ma problemy z psychiką xD

Ale zdecydowanie cześciej sprawdza się obserwacja, że jak ktoś ma awatar z anime, to ma zdecydowanie duże problemy
  • Odpowiedz
ach, przegrywy z wykopu i ich projekcja xD


@Bloodborn: (σ ͜ʖσ)

Jasne ziomeczku. To totalnie normalne, że przeżywasz takie emocje widząc faceta w spódnicy. Wszystko gites ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jasne ziomeczku. To totalnie normalne, że przeżywasz takie emocje widząc faceta w spódnicy. Wszystko gites ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: Jakie emocje? To ty przeżywasz emocje, że komuś się to nie podoba.
  • Odpowiedz
Jakie emocje? To ty przeżywasz emocje, że komuś się to nie podoba.


@Bloodborn: I na tyle własnie stać takiego brainleta, co tylko pyka w giereczki erotyczne na VR. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odwracanie kota ogonem i "nie bo ty".
Skończ już i zrozum, że jesteś ślepą odnogą ewolucji. Ku szczęściu wszystkich.
  • Odpowiedz
kolejna "cenna" opinia od przegrywa hipokryty który pewnie wygląda jak ta pipa ze zdjęcia opa, pewnie snujesz się po ulicy ze spuszczonym łbem bo nie możesz wytrzymać spojrzeń innych ludzi


@Bloodborn: Nie schlebiasz mi zbytnio tymi fantazjami ale jak będziesz czuł potrzebę, to podziel się nimi jeszcze. Może w końcu zaakceptujesz siebie, jak typ ze zdjęcia OPa. :)
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: A sam fakt że przeglądałeś rano nadal ten 1 dniowy thread mimo, że plusowałeś komentarz 1 dzień 1 godz. temu i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia, ale postanowiłeś się #!$%@?ć do mojej opinii sprzed paru godzin chociaz do ciebie nie pisałem, świadczy że miałem absolutną rację że to wy się emocjonujecie bo komuś się nie podoba pajacowanie - deal with it gamoniu

faktycznie, nie ma tu ani śladu emocojonalnego
  • Odpowiedz
I nie kłopocz się pustymi słowami. Mimo twoich starań, nie będą miały żadnej wagi.


@SkeletonKing : Wręcz przeciwnie. Bomb has been planted in your subconsciousness ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie będziesz mógł przestać o tym myśleć przed zaśnięciem
  • Odpowiedz