Wpis z mikrobloga

Mrożon co ty #!$%@?łeś?

Są tam wszyscy tylko nie ty, wuja i twoja pracowita kręcąca 2 filmy i robiąca 3 foty dziennie łersoł.
Czy to tak miało być?
Wątpię, że to bunt nierobów, którzy nie chcą realizować się na jutubie nagrywajac content.

Wydaje mi się, że chciałeś ich #!$%@? wycisnąć jak Boxdel homunculusa z jajka.

W imię czego to zrobiłeś? To ja ci powiem. W imię pogoni za kasą, progresem, projektami, chęcią pchania dalej, wiecęj, mocniej, by nie spaść ze szczytu.
Sam mówiłeś, że obawiasz się takich typów jak czajnik, bo to dobry content. Zobaczyłeś, że nie wystarczy robić już czegoś jako pierwszy, ale potrzebna też jest jakość. Tylko zapomniałeś o czymś najistotniejszym.

Wiesz o czym zapomniałeś?
O prawdziwej przyjaźni, która łączyła Was od początku i od tego się to wszystko zaczęło.

Zapomniałeś, że nie każdy z nich jest takim samcem alfa jak ty i nie chcą być biznesmenami, graczami giełdowymi i ludźmi rozwoju/sukcesu osobistego, którzy dziennie pochłaniają 2 książki i zliczają wpływy z czynszów ze swoich nieruchomości.

Zapomniałeś, że to zwykłe dzieciaki, które gdyby nie wasza prawdziwa przyjaźń włożona w projekt Ekipa pracowały by dzisiaj w kinie, żabce, albo innym smyku razem z tobą.
Może mieli by mniej hajsu na koncie, ale to nie o hajs tylko chodzi. Chodzi o to by po prostu być szczęśliwym stary.
Oni chcą zachować jakąś harmonie i spokój w tym wszystkim i nawet na tym zdjęciu widać, że właśnie bez ciebie są w pełni szczęśliwi i uśmiechnięci. Bez chorych umów, wysokich procentów i bezwzględnego milczenia.

Napraw to co #!$%@?łeś, nakręć smutny film na środku łóżka i odkręć to. Odkręć to szybko, bo sam z tym genziowymi karłami jutubowego szczytu długo nie pociągniesz.


#friz #ekipa #murcix #patec #dzodzo #minimajk #poczciwykrzychu #tromba #marcysia
ng38hgush - Mrożon co ty #!$%@?łeś? 

Są tam wszyscy tylko nie ty, wuja i twoja pra...

źródło: comment_1658960587WeGjevN4KnhTaCNNu56B5L.jpg

Pobierz
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ng38hgush: nie znam nikogo z tych ludzi, więc trudno mi tu wygłaszać opinie (myślałem, że to jakaś pasta, a ty tak na serio, więc jak tu jestem to skomentuję) - widziałem gdzieś tekst, że "fani są zszokowani, że ekipa to nie prawdziwi przyjaciele" - ci ludzie zarabiają miliony na nagrywaniu głupich filmów, nie wiem dlaczego ktoś (na przykład ty) ma podejrzenie, że to są przyjaciele xd
@ng38hgush: nie ogladam tego, ale jak jakaś ekipa się rozpada to część osób nadal będzie trzymać ze sobą, ale życie i hbszybko zweryfikuje, bo są nudni. Powiedz mi jak laska z McDonalda mogła zostać influ? No nie mogła bo to zwykła dziewczyna ze wsi która dostała pieniądze i dzięki temu robi content.
@ng38hgush: Zacznijmy od tego, że przyjaciel docenia to, co od Ciebie dostał, to że dzieki Tobie jest akurat w tym miejscu. W przypadku ekipy, dostali wystarczająco dużo, a odwdzięczyli się tym, że nie chce im się dupy ruszyć, żeby zrobić cokolwiek. Dostali całą ekipę montażystów, operatórów, pierwszy dom, zasięgi, pomysły na siebie, wsparcie w rozwoju. Co dali? Nic. Zero. Jak można nazwać przyjacielem kogoś, kto tylko od Ciebie coś bierze? Dobrze,