Wpis z mikrobloga

Matematyki nauczysz się w kilka dni wytężonej pracy, wyników w sporcie nie poprawisz tak szybko bez kompleksowego podejścia do żywienia i treningu


@smk666: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Stary, za dzieciaka jadłem co matka podała, zwykle tradycyjny polski mielony z ziemniakami czy tam pomidorowa, w skzole pączek albo bułka z serem, nosiłem okulary, bez których byłem slepy jak kret więc musiałem w nich biegac i grac i z tabelek mi wychodziły same 5, z tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smk666: no ja byłem z tych średnio/dobrze sprawnych, więc miałem 5 lub 6, nie licząc ostatniej klasy gimnazjum, wf-istka chciała mi zrobić na złość i dała mi 4 bo nie było mnie (usprawiedliwione ofc) na sprawdzianie z rzutu czymś tam i dostałem z niego 1 XD
W technikum się to nie powtarzało, bo nawet jak kogoś nie było na sprawdzianie, to mógł go normalnie zaliczyć - w końcu ile potrzeba, by
Atrakcyjniejsze czyli jakie? Siedzenie na ławce żeby księżniczka się nie spociła? xD


@Kotznapedemjonowym: Można zaproponować inne formy ruchu. Ja np w liceum miałam zwolnienie, bo mi się totalnie wf nie podobał. Za to na studiach jak mogłam wybrać dyscyplinę to z wielką chęcią chodziłam na aerobik i jogę. Czemu w liceum nie może być prowadzony aerobik dla młodych dziewczyn? To są fajne ćwiczenia, gdzie nikt ze sobą nie konkuruje.
Może taniec,