Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@znikam5: ludzie po wyjściu z pierdla często są już traktowani jako osoby niekaralne. Jest jakiś okres który trzeba czasami odczekać ale to raczej miesiące niż lata o ile kara została wykonana. Zobacz sobie "zatarcie skazania"
  • Odpowiedz
bo wiadomo, że tacy #!$%@?ą, jak tylko nadarzy się okazja.


@Kliko:
Każdy #!$%@? z żabki xD Mam żabkę pod blokiem, kupuję co drugi dzień. Cała obsługa (4 ekspedientów) zmienia się co 5-6 miesięcy.

powinno wystarczyc zaswiadczenie o niekaralnosci.


@qusqui21:
A czemu? W przedszkolu rozumiem. Ale w żabce? Przecież ludzie po odsiedzeniu wyroku powinni się asymilować ze społeczeństwem. Powinni jakąś pracę dostać. Aby nie być izolowanym. Bo potem aby jeść znów
  • Odpowiedz
nie muszą odpowiadać dlaczego nie przeszedłeś rekrutacji.


@FrasierCrane: No nie muszą, ale jak ktoś to zgłosi to karę dostaną za samo zadanie tego pytania, a nie za odrzucenie kandydata na rekrutacji.
  • Odpowiedz
@jiddlo: wrzuć lepiej screen, co jej napisałaś, bo już jest najwyżej plusowany komentarz, którego nic raczej nie przebije. Jestem ciekaw czy oraz co odpisała ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jiddlo:
równie dobrze, to może być sposób wyłudzania danych osobowych, bo żabka w dużych miastach jest czasami co 100 metrów a bez dokładnego adresu, nie można zweryfikować ogłoszenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pukpukciuchcia:
Jak mowie znajomym,ze nie zmienilbym pracy gdzie mialbym dodatkowe 30-40 minut dojazdu za mala podwyzke( 20-25%) to sie na mnie patrza jak na dziwolaga
Tak dokladnie jest- lepiej ten dodatkowy czas miec dla siebie niz tloczyc sie w autobusie albo stac w aucie
  • Odpowiedz
dziwi cie ze ktos chce cv? ciezko wyslac normalnie na maila jak #!$%@? normalny czlowiek?


@hekktik: może jeszcze list motywacyjny czemu akurat to jej potrzebują do stania przy kasie i wkładania parówki w bułkę ? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie wiem jak to wygląda teraz, ale z tego co pamiętam to pierwszą rzeczą jaką potencjalny kandydat na dane stanowisko robił to właśnie wysyłał swoje CV, także ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 5
@WernHeisen: Pierwsza rzeczą, którą powinien zrobić pracodawca to wskazać miejsce pracy i ile hajsu daje( ͡° ʖ̯ ͡°) a przynajmniej tak mi się wydaje, jeśli chodzi o gownorobote za minimalną
  • Odpowiedz