Wpis z mikrobloga

@zuzka-kotkowska super, dziękuję z informacje. Teraz moje życie zmieni się o 180. Ale jak Twoja "jasna spódniczka" przemoczona od potu z dupy bo biegłaś na pociąg w 35 stopniach będzie mokra to nawet nie siadaj na miejscu w pociągu który jedzie 3h tylko stój pod kiblem. Przy oknie żeby nie #!$%@?ło nikomu od Ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zuzka-kotkowska: pewnie tak, ale twarz się ślini, tyłek pierdzi, itp. serio, jak stopy są problemem to jak radzisz sobie z myślą że może przed Tobą siedział tam zaszczany menel? Albo kaszojad nasrał. Albo milion innych rzeczy. Takie życie ¯\_(ツ)_/¯ dalej uważam że czyste stopy na siedzeniu to nie problem i sam dalej będę tak robił. Ciekawe czy mnie jakis przegryw wstawi na wykop xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
no bo to jest polskie #!$%@? się dla sportu. BTW najlepiej zrobić fotę z przyczaiki i płakać na wykopie jak ciota zamiast zwrócić uwagę jeśli RZECZYWIŚCIE Ci to przeszkadza.


@szmektalekawurst: Kiedyś podobnego leszcza zapytałem w Lidlu czy mogę też pomacać jego bułki gołą łapą (bo wcześniej gmerał we wszystkich ręką jak dzik w żołędziach). Zawiesiło mu system i po krótkiej wymianie zdań wypowiedział magiczne: "byda na ciebie czekoł". Jak wyszedłem ze
  • Odpowiedz
Pomijając zasady kultury to nie jest to wykroczenie. Według rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 06.04.2021 to wykroczeniem jest trzymanie nóg w obuwiu na siedzeniu :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@unfolding: bo polaki robaki to ogólnie brudasy i śmierdziele którym wydaje się że wszystko im się należy , a jak zwrócisz uwagę to im się system zawiesza że jak to tak. Na szczęście nie wszyscy, normalni są, ale buraków niestety nie brakuje
  • Odpowiedz
@Pres: Chopie weź, to obrzydliwe. Nie rób tego współpasażerom i nie każ im patrzeć z tak bliskiej odległości na swoje syry. Stopy powinny zostać na podłodze w przetrzeni publicznej, nie każdy jest stópkarzem. Z jakiegoś powodu mamy zasady koegzystowania ze sobą w przestrzeni publicznej. Może od razu usiądź dupą w błocie i zacznij #!$%@?ć żuki, bo co to komu przeszkadza. Proszę, dbajmy o estetykę naszego najbliższego otoczenia (wśród ludzi ofc, w
  • Odpowiedz