Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biskitus: jedyne to możesz dla roslinki zrobić to dać jej dużo światła, podlewać i czekać. Po cięciach i defoliacji musi się zregenerować. Cierpliwości. Defoliacja to bardzo obciążający zabieg.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biskitus: jak już drzewko podniesie się po tym zabiegu pomyśl o przesadzeniu je w jakieś lepsze podłoże bo ten kokos w którym jest jest średni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spearo: ziomek ale ja właśnie zrobiłem tą formę którą chce usunąłem niepożądane przyrosty i wydrukowałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spearo: jeżeli przyszedłeś szydzić to daruj sobie ten post, bo póki co nic merytorycznego nie napisałeś. Twoje czepianie jest dla mnie niezrozumiale wyjaśnij o co Ci chodzi zamiast wstawiać xD i używać ironi.

Swoją wiedzę jak pisałem wcześniej opieram na angielskich kanałach you tube i stronach www.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spearo: zdawałem sobie sprawę że to stres dla rośliny, ale spokojnie sobie radzi także dlaczego miałbym tego nie robić. Jej rozmiar mnie zadowala więc poszła do wystawowej. W czym to szkodzi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biskitus: przedewszystkim przepuszczalne podłoże bonsai żeby nadmiar wody odpływał, a w przypadku kokosa korzenie mogą mieć za dużo wody co za tym idzie dusić się z braku tlenu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Naqviator: głównym zadaniem tego otworu jest odpływanie nadmiaru wody, nie znałem funkcji dostarczania tlenu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biskitus: te kulki to keramzyt rzeczywiście prześwietlają dno, ale moim zdaniem ich zadaniem jest utrzymywanie wody/spowolnienie wysychania ziemi oraz będąc na dnie korzenie nie będą zanurzone w wodzie nigdy gdyby woda się zbierała na dnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freddy_dilla: bawię się 20 lat. Drzewko ze zdjęcia mam od 2 lat. Pieprzowiec chiński

Podkreśliłem, że się bawie, a ty przychodzisz się flexować przed amatorem xD

Od kilku lat mieszkam w Wietnamie, drzewka zostawiłem u rodziny
  • Odpowiedz