Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freddy_dilla: tak, ty flexować. Wrzuciłeś przeciętna i nieułożoną sosnę, żeby zaimponować amatorom

To jakby Gołota szukał solówki po remizą xD

A o społeczności bonsai w VN piszesz bajki ;)
@Spearo przeciętna? Najlepszy bonsaista w Europie, jak był u mnie w tym roku był pod jej wrażeniem, ale ty wiesz lepiej, od razu wiadomo jakie masz pojęcie panie 20 lat. A te niwaki wietnamskie to dopiero nic niecodziennego. W Europie, gdzie jest dużo na nie gorszy klimat, są lepsze, zobacz sobie fikusa w muzeum u Crespi. Eot
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freddy_dilla: napiszę jeszcze raz: bawię się 20 lat. To nie znaczy, że tak jak ty poświęcam czas i pieniądze na uznanie w środowisku;)

Zmień bonsai na jazdę na rowerze. Ty kupujesz karbonowe rowery i cieszysz się z uścisku dłoni Mai Włoszczowskiej, ja od 20 lat codziennie jeżdżę na zaufanym rowerze. Ciebie cieszy, że ktoś kogo podziwiasz pochwalił drzewko, ja mam frajdę z uprawy. Mam nadzieję, że teraz załapałeś

Masz jakieś foto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freddy_dilla: ty też xD powiedziałeś, że w donicach rosną niwaki

15 lat oglądania chińskich bajek nie nauczyło zbyt wiele o różnicy między bonsai a niwaki, co?

No i pokaż tę sosnę po przycięciu. Ja też mogę napisać, że mojego pieprzowca pochwalił najlepszy bonsaista w Wietnamie ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freddy_dilla: napisałem przecież xD

bonsai w donicy, niwaki w gruncie

Teraz czekam na poprawna definicję od szanowanego na skalę europejską polskiego bonsaisty( ͡º ͜ʖ͡º)

No i nadal czekam na zdjęcie sosny po formowaniu
@Spearo nie pisałem że jestem szanowanym europejskim bonsaista w rozmowie z tobą. Dlatego właśnie nie chce mi się z tobą gadać, szarpiesz się, jesteś agresywny i kłamiesz. Daj mi spokój już, szkoda było zaczynać z tobą rozmowę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freddy_dilla: najpierw napisałeś bzdurę o niwaki xD

Przecież bonsaistą nazwałem cię dopiero dziś. W rozmowie napisałeś, że twoją sosnową miotłę pochwalił czołowy bonsaista z Europy. To znaczy, że jesteś szanowany przez ekspertów

Masz jakieś argumenty merytoryczne, czy tylko jęki, bo uroiłeś sobie agresję przez internet?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freddy_dilla: ale to ty dzwonisz. Ja nie mam potrzeby zaistnienia w środowisku bonsai

Nie mam też problemu z wrzucaniem zdjęć drzewek

15 lat w temacie i nie ogarniać, że duże drzewo to nie jest z automatu niwaki xD

Trzeba było napisać, że to yamadori bukakkeru no udon