Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: Niestety ceny wynajmu aut wystrzeliły kosmicznie od covida i to na całym świecie. Niemniej gdzie i jak szukasz? Wbiłem losowa datę w Cagliari na koniec sierpnia na 11 dni w autoeurope i wyszło mi np VW Polo z pełnym ubezpieczeniem za 2400pln (482 euro)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: No wejdź sobie na autoeurope.pl (warto tez porównać z eu czy co.uk bo bywają lepsze promki) i wbijasz konkretne daty i jeśli Sardynia to pewnie Cagliari i odbiór z lotniska. Kilka opcji sprawdzałem i wychodzi ~485 euro. Oferta supercover jest bardzo dobra bo ubezpieczenie dostarczane jest przez autoeurope i w razie jakiś szkód oni pokryją- nigdy żadnych problemów z tym nie miałem
@Wygryw_z_wyboru: wszystko jasne- szukasz auto na "za chwilę"- oczywiste jest że wtedy stawki rosną. Jeśli nie ma promek na ostatnią chwilę to cena jest sporo wyższa niż np na za 2 tyg czy miesiąć. Przesuń datę bliżej końca miesiąca i już pokazuje np 400E czyli 1/3 taniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utede: wynajalem z Discover Cars (SurPrice) Forda Fiestę z ubezpieczeniem za 2980, zamówiłem też kartę kredytową bo wypożyczalnia jej wymaga. No nic, w tak szybkim czasie niczego lepszego nie wymyślę. Zostało jeszcze zakwaterowanie xD ceny są kosmiczne.