Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 30 lat, prowadzę raczej siedzący tryb życia (średnio 3000 kroków dziennie), nie palę i nie piję, mam wagę w normie, często narzekam na przyspieszone tętno/dyskomfort o charakterze kardiologicznym/oddechowym z powodu #nerwica i stanów zbliżonych do ataków paniki. Wcześniej byłem u kilku lekarzy, którzy wykluczyli inne przyczyny, więc zakładam, że to objaw nerwicowy (#psychiatria #neurologia) i o ile odbiera radość życia, to nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia czy życia.

Używam opaski #huawei Band 6, która stwierdza, że zakres mojego tętna waha się w przedziale 50-150, a średnie spoczynkowe tętno wynosi 64 (wahania od 59 do 71). Na obrazku załączam kilka przykładowych zapisów tętna w ciągu doby (aplikacja Huawei Health).

Jak wyglądają te statystyki i zapisy tętna u Was?
Czy jest coś, co powinno mnie zaniepokoić/skłonić do podjęcia dalszych kroków/diagnostyki?

#pytanie #zdrowie #medycyna #kardiologia #kardiolog #fitness #trening #serce #tetno #smartband #smartwatch #huaweiband

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e6b55e4ea2949af827b1f3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 30 lat, prowadzę raczej siedząc...

źródło: comment_16592922791pi1q0DMzdEGXr4zqko7nE.jpg

Pobierz
  • 3