Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytałem niegdyś wielki zachwyt nad singlami w wieku 35-40 lat bo nie mają bąbelków, żony na głowie i robią co chcą.

Jestem takim przykładem. 37 wiosen, świetnie płatna praca, mieszkanie, brak żony/dziewczyny.
I tak sobie żyje jak 'pączek w maśle' - mam czas na hobby (rower, moto, góry), wydaje pieniądze na co chce, jeżdże nowym autem w leasing, w garażu 2 letni motocykl, 8h roboty a potem wolny.

Ale powiem Wam, że mam już tego trochę dosyć.
Wszyscy znajomi z rodzinami, żonami, w szczęsliwych związkach. A ja powoli zaczynam być samotny.
Mam czas na spotkania, ale reszta już nie bardzo (co jest zrozumiałe) lub nie w takim formacie jak bym chciał. Mam czas na wakacje ale inni wolą jeździć na rodzinne tripy.
Czasem siedzę wieczorami i nie wiem co ze sobą zrobić, nie mam się z kim tym podzielić, z kim pogadać. I zazdroszczę tych rozwszeszczanych bombelków którymi kiedyś gardziłem :/ Potem przychodzą jakieś święta, walentynki, i jest jeszcze gorzej.

5 lat temu myślałem, że złapałem boga za nogi i podejmowałem świetne decyzje. Teraz wszystkeigo żałuje a związać się z kimś ciężko bo większość kobiet zajęta lub po mocnych przejściach. A i ja jestem spaczony po 40 latach kawalerskiego bimbania.

Takie #gownowpis #zalesie i #gorzkiezale na dzisiaj

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e79eb418ba22e41122d221
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 69
  • Odpowiedz
Wszyscy znajomi z rodzinami, żonami, w szczęsliwych związkach.


@AnonimoweMirkoWyznania: bo jesteś #!$%@? debilem pewnie widzącym tylko to co chcesz widzieć. Zrób sobie cwiczenie przez nast rok, wypisując wszystkie rzeczy które nie chciałbyś żeby Ci się zdarzyły a komuś się zdarzyły - np. bombardowanie na Ukrainie, albo zdrada, albo chore dziecko niepełnosprawne i zobacz jak dobrze masz i wtedy jak będziesz myślą nieżyczeniowo i nadal będziesz tego chciał to myślę że trzeba
  • Odpowiedz
SzklanyPiwniczak: @5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: XDDDD
kolejny odklejeniec xD w jego realnym zakresie są madki po 30, maxem ogarniete korpolaski, ktore juz sie wyszalały a to tylko ze wzgledu na status majątkowy OPa.
Dla lasek 25lat to on juz jest oblesny i moze moze trafi na jakas borderke z daddy issues, ktorej bedzie robil za cukrowego tatuśka do momentu gdy sie nie znudzi i zostawi 40 letniego dziada dla rownolatka. Typie...ile znasz takich
  • Odpowiedz
@eldzej_10 masz tutaj przykład swójego peaku atrakcyjności faceta. Ogarnięty facet przed 40, ideał dla kobiet, a jakoś nie może sobie znaleźć wybranki. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Nadal mamy dosyć mało informacji jak gość wygląda, jak wyglądaja jego umiejętności gry i jakie ma doświadczenie z kobietami.

A i coś bez czego nie można przejsć obojętnie - "większość kobiet zajęta lub po mocnych przejściach". Jakie przejścia kobietę dyskwalifikują? Czy rozwód i wychowywanie bombelka czy jedynie przebieg facetów który w tym wieku jest całkowicie normalny?

Do tego dochodzi spaczenie czyli podejrzewam że gość nawet nie zbliżył się do peaku,
  • Odpowiedz
@bombynaknurow:

"...jak widać z posta opa lepiej nie przegapić tych etapów w życiu."


Czy ja wiem? ¯\_(ツ)_/¯ to taki dowód anegdotyczny trochę. Znajdziesz też mnóstwo osób, które nigdy nie założyły rodziny i nie żałują. Każdy jest inny i każdy ma inną receptę na szczęście moim zdaniem.
Popatrz sobie ile patoli krzywdzacej bliskich chodzi po świecie, nie każdy powinien mieć rodzinę, takie jest moje zdanie.
  • Odpowiedz
ElfickiMagik: @eldzej_10:

Do tego dochodzi spaczenie czyli podejrzewam że gość nawet nie zbliżył się do peaku, a potrzebuje raczej dobrego terapeuty.


TERAPIA!!!! Typie w tym wieku to sie podetrzeć możesz terapiami, pociąg juz dawno odjechał i nie ma szans by wolny 37 latek nie był spaczony. Po prostu nie da sie nie miec zrytej bani od tak długiego czasu bycia kawalerem nawet jesli bylbys chadem ruchajacym co weekend modelki.
"Umiejetoności
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: ja też się zgodzę, jak ktoś nie chce mieć dzieci to nie powinien ich mieć i koniec

natomiast mam 2 bliskich ziomków bardzo podobnych z opisu do opa i obaj wspaniale się bawili przez lata kawalerskie, podróże, ruchanie i cały ten jazz a już kilka razy wyszło przy gadce że brakuje im życia rodzinnego, samotność doskwiera i nie potrafią stworzyć normalnego związku bo przyzwyczajenia kawalerskie weszły za mocno i okazuje
  • Odpowiedz
TERAPIA!!!! Typie w tym wieku to sie podetrzeć możesz terapiami, pociąg juz dawno odjechał i nie ma szans by wolny 37 latek nie był spaczony. Po prostu nie da sie nie miec zrytej bani od tak długiego czasu bycia kawalerem nawet jesli bylbys chadem ruchajacym co weekend modelki


@AnonimoweMirkoWyznania: No to co robiłeś przez całe życie? Inwestowałeś w życie zawodowe, kompletnie zaniedbując życie matrymonialne i obudziłeś się z ręką w nocniku
  • Odpowiedz
Madmax: W sumie mam to samo, bo wiek ten sam, mam dobra prace, dzieciaka z poprzedniego związku, dom pod wawa, nowe auto w garazu i kilka innych zabawek i zajawek. Co więcej, co 2 tygodnie jakaś nowa laska do bzykania. Ale tez już mi się znudziło. Ostatnio poznałem 29 latke, bardzo ładna i mądra. Planuje się z nią związać, bo już mi się znudziło singlowanie kilka lat. Mój psycholog kiedyś mi
  • Odpowiedz