Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytałem niegdyś wielki zachwyt nad singlami w wieku 35-40 lat bo nie mają bąbelków, żony na głowie i robią co chcą.

Jestem takim przykładem. 37 wiosen, świetnie płatna praca, mieszkanie, brak żony/dziewczyny.
I tak sobie żyje jak 'pączek w maśle' - mam czas na hobby (rower, moto, góry), wydaje pieniądze na co chce, jeżdże nowym autem w leasing, w garażu 2 letni motocykl, 8h roboty a potem wolny.

Ale powiem Wam, że mam już tego trochę dosyć.
Wszyscy znajomi z rodzinami, żonami, w szczęsliwych związkach. A ja powoli zaczynam być samotny.
Mam czas na spotkania, ale reszta już nie bardzo (co jest zrozumiałe) lub nie w takim formacie jak bym chciał. Mam czas na wakacje ale inni wolą jeździć na rodzinne tripy.
Czasem siedzę wieczorami i nie wiem co ze sobą zrobić, nie mam się z kim tym podzielić, z kim pogadać. I zazdroszczę tych rozwszeszczanych bombelków którymi kiedyś gardziłem :/ Potem przychodzą jakieś święta, walentynki, i jest jeszcze gorzej.

5 lat temu myślałem, że złapałem boga za nogi i podejmowałem świetne decyzje. Teraz wszystkeigo żałuje a związać się z kimś ciężko bo większość kobiet zajęta lub po mocnych przejściach. A i ja jestem spaczony po 40 latach kawalerskiego bimbania.

Takie #gownowpis #zalesie i #gorzkiezale na dzisiaj

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e79eb418ba22e41122d221
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 69
BliskiNarrator:

Mój psycholog kiedyś mi powiedział: jak znudzi Ci się singlowanie, to znaczy ze jesteś gotowy na nowy związek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja #!$%@?. Poważnie musisz chodzić po psychologach (skoro dom pod wawa to i psycholog po cenach warszawskich 200zl/h) by dowiedzieć sie takich oczywistości? XDD
@pozytywny_gosc @kamilo67 patrzcie tak wygladaja te TERAPIE, które tak bardzo pomagaja normikom xD słuchanie wysrwów rodem z #rozwojosobistyznormikami
---

Zaakceptował:
MocnaPanda: sory ale to nie brzmi jakbys byl wolny tylko samotny caly czas.
Nie jestes / byles singlem tylko przegrywem.

To nie jest tak, ze unikales stalej relacji, budowania rodziny i gowniakow.
To nie jest tak, ze rozgrywales relacje po swojemu, wg SWOICH potrzeb.

Ty wcale nie miales relacji
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
TwardyOrzech: Każda decyzja ma swoje konsekwencje. Gdybyś miał żonę/dziewczynę tęskniłbyś za wolnością kawalerską, a gdy jej już zaznałeś, to tęsknisz za tym drugim. Najlepiej byłoby w życiu mieć wszystko, ale tak dobrze to nie ma, życie to nie bajka w którym wszystko jest możliwe i trzeba coś wybrać.

brak żony/dziewczyny. I tak sobie żyje jak 'pączek w maśle'


W swoim najlepszym czasie zamiast szaleć za dziewczynami, imprezami, trzeba było się zająć
@AnonimoweMirkoWyznania: Siema ziom! 37 to piękny wiek!
Wiem bo mam 37 przerobiłem kilka związków i doszedłem do wniosku że chcę żyć bez problemów!
Własny dom Mietek w garażu i kot który patrzy we mnie jak w obrazek
@AnonimoweMirkoWyznania: czlowiekowi zawsze czegos brakuje, polecam buddyzm i logike ze trzeba poprostu uswiadomic sobie, ze pragnienia nigdy sie nie koncza.
Jak sie wyprowadziles od rodzicow na stancje, to sie cieszyles, po jakims czasie wynajales mieszkanie sam bo stancja juz nie wystarczala i sie cieszyles, po jakims czasie kupiles mieszkanie bo wynajmowane juz nie starczalo i sie cieszyles. Nie konczaca sie gonitwa za tym czego nie masz.
PotężnySzef: @SzklanyPiwniczak:
Wszystko zależy jak gość wygląda, jak się trzyma. Jeżeli to zakolak z brzuszkiem, to jasna sprawa. Ale jeżeli typ dba o siebie + zdrowe geny... no to wiesz...
https://www.youtube.com/watch?v=2Iil49oqlE0
Wyżej masz przykład takiej pary - ten typ podjeżdża już do 40-stki a ta dziewczyna (jego żona) to chyba 26-7 lat. I gość to nie jest żaden banan.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Facet 40 lat w swoim PRIME, SMV mu wybuchło niczym erupcja wulkanu. 26 latki z borderem, DDA, daddy issues kleją się jak muchy do wiadomo czego. Its not over, its beggining dla chłopa!


@Pozytywny_gosc: To zobacz może w końcu że na tych tagach typu #przegryw #redpill #blackpill jakimś cudem praktycznie nie ma ludzi po 30-tce? Większość to jakieś nastolatki albo goście w wieku 20-30 lat którzy często jeszcze studiują, są na