Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 292
W moich oczach zaczął się kreować nowy archetyp baby - nie jest to Anetka.

Chodzi o kobiety w wieku 30-40 lat, które jakimś cudem piastują porządne stanowiska i trzepią niezły hajs, jeżdżą sobie suvami, a przy tym są tak niemiłosiernie głupie.

To ten typ, co szczebiocze do Ciebie-pracownika/klienta jak do najlepszego przyjaciela ale jak przyjdzie co do czego to wysiupie z ciebie ostatni grosz. To takie bezwzględne "wysokofunkcjonujace" Januszki.

Już któryś raz w życiu spotykam tego typu osobę i jest jeszcze jeden czynnik wspólny -> zero merytoryki w jakiejkolwiek rozmowie, nie są w stanie odpowiedzieć w sensem na coś, co nie dotyczy ich prywatnego życia, bo po prostu nie rozumieją, co się do nich mówi. Ma się wrażenie, jakby się rozmawiało z nie wiem, 8-latkiem? Oprócz tego mają zawsze potworny problem z mówieniem i pisaniem po polsku (będąc Polkami ofc).

Ha tfu na was tępe dzidy, jak takie osoby osiągają sukces (°°
  • 47
  • Odpowiedz
jak takie osoby osiągają sukce


@Anesa: w takich korpo np. dają dupy wysoko postawionym managerom albo wybijają się donosząc na innych i włażąc w dupę, albo wyręczają się osobami mniej asertywnymi i same potem zgarniają uznanie
Albo #!$%@? robią i sobie bogatego frajera znalazły
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 181
@MilionoweMultikonto: kurde, moja szefowa z gastro:
- "nie dostaliście premii bo dajecie za dużo śmietany do lodów"
-"ja nic nie zarabiam, tylko dokładam do tej restauracji" - środek miejscowości uzdrowiskowej, wysokie ceny, wieczny brak wolnych stolików
- potrafiła zadzwonić do mnie, bo zobaczyla na kamerach że daje za dużo polewy do ciasta
- odejmowala każdemu z wypłaty po 100-200zl za to, że "lejemy za dużo domestosa"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@serio_serio: ostrzegam sama siebie po tym jak się x razy przejechałam i wszyscy dookoła mówili żeby spieprzać bo takie babki zawsze będa Cię oszukiwac na pieniądze.
I faktycznie, dałam się tyle razy wyruchac że teraz jak będe widzieć choćby 3 z tych cech co wymienilam wyżej, to będę uciekać jak najdalej.

Jeszcze wczoraj broniłam wlascielki mieszkania, że ma dóbre intencje ale jest po prostu głupia - dziś sie okazało, że ja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
@MilionoweMultikonto: słabe punkty? Merytoryka, one są tak głupie, przy tym mówią jedno a potem się wypierają bo w sumie za bardzo nie pamiętają ale są bardzo pewne siebie wiec idą z zaparte, a wtedy zaczynają gadać o uczuciach i innych śmieciach.
W takim wypadku nie wolno się dać się wciągnąć w dyskusje o zaangażowaniu i chęciach, trzeba cały czas rzucać faktami i logicznymi argumentami, napierw będą próbowały zmienić temat bo nie
  • Odpowiedz
@serio_serio

@Anesa: po co szufladkujesz ludzi? serio pytam, nie jest to paliwo do zgorzknienia?


XDDD

Właśnie przez takie #!$%@? ten świat wygląda tak jak wygląda.
Trzeba cisnąć Januszu i beneficiary i innych dziwnych ludzi, nie każdy jest tak światły jak ty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anesa: mieć taką kretynke za kierowniczkę.. Nie życzę nikomu, no może największym wrogom ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Anesa: a najbardziej istotne jest to, że żyją w bańce i są przekonane o tym, że to oczywista kolej rzeczy, że są tam gdzie są a inni nie. Każda sytuacja, która temu przeczy powoduje agresywne i paniczne reakcje. To je różni od Januszy, którzy w większości są jednak wyrachowani - wiedzą co robią i dlaczego gadają to, co gadają.
  • Odpowiedz