Wpis z mikrobloga

Moderacja znowu usunęła mi wpis :) tym razem za to że atakuje innych odnosząc się do grupy religijnej naruszającej prawo.
Tym razem katolików. Tym razem przy 700 plusach.
Domyślam się, że jak zawsze chodziło o możliwość czepienia się o jedno słowo (XD) więc je usuwam i dodaje wpis jeszcze raz, nieco zmodyfikowany o wyniki poprzedniej dyskusji.

15 minut stałem w korku na drodze krajowej 79 bo katolicy nie mogli nie zajmowac całego pasa ruchu albo iść bardziej poboczem.

Wszyscy zmuszeni są patrzeć i podziwiać jak oni, prawdziwie wierzący ludzie modlą się.

Jakim cudem to jest w ogóle legalne?XD
Otóż okazuje się że nie jest:

Liczba pieszych idących jezdnią w kolumnie obok siebie nie może przekraczać 4, a w kolumnie wojskowej - 6, pod warunkiem że kolumna nie zajmuje więcej niż połowy szerokości jezdni.


Nie widzę tu wojskowych, a kolumna ma co najmniej 8 osób szerokości.

Jak widać, grupom religijnym można w tym kraju wszystko łącznie z zakłócaniem ruchu drogowego na drodze krajowej i skutecznym naklanieniem moderacji serwisów społecznościowych do cenzury.

Nadal nie wiem też jakim sposobem przedstawiciel kleru uprawniony jest do używania "lizaka" do kierowania pojazdami na drodze krajowej, czego nie omieszkał czynić idąc tą drogą.

#bekazkatoli #prawojazdy #religia #bekazpodludzi #kosciol #prawo #wiara #katolicyzm
bizonsky - Moderacja znowu usunęła mi wpis :) tym razem za to że atakuje innych odnos...

źródło: comment_165978406358NYPobDvcAl62PtuS5wKS.jpg

Pobierz
  • 70
@bizonsky: nie sądzę żeby to ksiądz przechodził szkolenie kierowania ruchem. Za poruszanie się niezgodnie z przepisami odpowiada osoba do tego wyznaczona która przeszła przeszkolenie i na pewno można to jakoś zweryfikować (zaświadczenie) lub w odpowiedniej bazie. Ale zgadzam się, tutaj ktoś to totalnie olał i kolumna na pewno nie jest na 4 osoby.
15 minut stałem w korku na drodze krajowej 79 bo katolicy nie mogli nie zajmowac całego pasa ruchu albo iść bardziej poboczem.

@bizonsky: gdybyś był na szkoleniu w WORD na którym na 99% była osobą z obsługi pielgrzymki to byś tam usłyszał, że idąc ruchliwą drogą (a taka na pewno jest krajowa) kolumna ma zajmować cały pas (byle nie więcej) żeby nie zachęcać do wyprzedzania tym samym pasem - bo sytuacja
  • 13
@szejsetdwajsciaczy możesz zakłamywać rzeczywistość, ale wpływa to znaczaco na bezpieczeństwo na drodze, inaczej przepisy nie stanowiłyby ile jakich osob ma się znalezc w kolumnie na jej szerokosci, taki tłok stwarza realne zagrożenie przekroczenia połowy pasa ruchu i być może coś jeszcze w związku z czym taki zapis uchwalono, ale nie mam wiedzy szczegółowej, chętnie posluchamy kogoś kto się na tym zna.

Ps. Te osoby szły po linii ciągłej a nawet momentami ja
@szejsetdwajsciaczy:

idąc ruchliwą drogą (a taka na pewno jest krajowa) kolumna ma zajmować cały pas (byle nie więcej) żeby nie zachęcać do wyprzedzania tym samym pasem

wyjaśnienie jak najbardziej racjonalne w tej sytuacji. Problem tylko z tym, że cała sytuacja, w której kolumna pieszych maszeruje po pasie ruchu na drodze krajowej, jest dość absurdalna. Nie da się iść inną trasą? Wiem, że jest to technicznie legalne, ale uciążliwe i niebezpieczne przy