Wpis z mikrobloga

Moderacja znowu usunęła mi wpis :) tym razem za to że atakuje innych odnosząc się do grupy religijnej naruszającej prawo.
Tym razem katolików. Tym razem przy 700 plusach.
Domyślam się, że jak zawsze chodziło o możliwość czepienia się o jedno słowo (XD) więc je usuwam i dodaje wpis jeszcze raz, nieco zmodyfikowany o wyniki poprzedniej dyskusji.

15 minut stałem w korku na drodze krajowej 79 bo katolicy nie mogli nie zajmowac całego pasa ruchu albo iść bardziej poboczem.

Wszyscy zmuszeni są patrzeć i podziwiać jak oni, prawdziwie wierzący ludzie modlą się.

Jakim cudem to jest w ogóle legalne?XD
Otóż okazuje się że nie jest:

Liczba pieszych idących jezdnią w kolumnie obok siebie nie może przekraczać 4, a w kolumnie wojskowej - 6, pod warunkiem że kolumna nie zajmuje więcej niż połowy szerokości jezdni.


Nie widzę tu wojskowych, a kolumna ma co najmniej 8 osób szerokości.

Jak widać, grupom religijnym można w tym kraju wszystko łącznie z zakłócaniem ruchu drogowego na drodze krajowej i skutecznym naklanieniem moderacji serwisów społecznościowych do cenzury.

Nadal nie wiem też jakim sposobem przedstawiciel kleru uprawniony jest do używania "lizaka" do kierowania pojazdami na drodze krajowej, czego nie omieszkał czynić idąc tą drogą.

#bekazkatoli #prawojazdy #religia #bekazpodludzi #kosciol #prawo #wiara #katolicyzm
Pobierz bizonsky - Moderacja znowu usunęła mi wpis :) tym razem za to że atakuje innych odnos...
źródło: comment_165978406358NYPobDvcAl62PtuS5wKS.jpg
  • 70
@bizonsky: też mie irytują, ale z roku na rok idzie ich mniej. Podejrzewam, że za 5-10 lat w ogóle nie będzie już zorganizowanych pielgrzymek. Szkoda nerwów. Kler jest nietykalny u nas.
@bizonsky: To poczytaj sobie co to jest kolumna pieszych i na jakich zasadach się porusza - proste. A ci z lizakami to są osoby, które zrobiły kurs na kierowanie ruchem, mam nadzieję, że mieli kamizelki odblaskowe.
5 lat temu w Aleksandrowie taki spacer obstawiała policja i chciała wystawiać mandaty jak chciało się przejechać xd

Zrobili 3 kilometrowy objazd przez pola. Przez pola kurła.
@bizonsky nie było żadnej zgody, nie było informacji, a policja nie chciała poświadczyć że się przez to spóźniłem na ważne spotkanie.

Twierdzili że to jest co roku i zostali wezwani przez proboszcza bo ludzie w autach chcieli przejeżdżać i trąbili.