Wpis z mikrobloga

@bizonsky @bizonsky to miejskie legendy. Prawda jest taka że tak twierdzą albo osoby które nie miały kontaktu z tymi psami, albo osoby skrzywione psychicznie które uważają się za normalne ( ludzie tzw. normalni, sami prowokują psa do agresji, szczują go a potem jak podrośnie są zdziwieni że pies robi to czego oczekiwali¯_(ツ)_/¯. Większość Polaków nie myśli racjonalnie.
No właśnie, mam znajomych którzy są w szoku jak widzą 2 amstaffy przechadzające się pomiędzy
Pobierz
źródło: comment_1659864445usL0Ya2o3Y0noOALxrP9E7.jpg
@bizonsky ten pies ma w genach agresję w stosunku do innych psów, nie ludzi. Twój argument to inwalida. To nie jest owczarek niemiecki czy kaukaski który jest bardzo terytorialny i atakuje wszystko co się rusza ¯_(ツ)/¯ miałem owczarki i wiem że są fajne, ale mój ojciec też miał i jego suka zagryzła chyba z 5 okolicznych kundli sąsiadów. Mieszkam na wsi gdzie jest dużo dzieci i bałbym się puścić takiego psa
Pobierz
źródło: comment_1659865200v2FcM7zggzs3s9IbymEtXl.jpg
@doogroo2 statystyka z Ameryki, gdzie 90 % psów to pitbulle - swoją drogą różnych ras ( od klasycznych rednosow, staffordow a na molosowatych american bully kończąc) wszystko podpięte pod jedną.
Masz tu dane z Polski, z okresu kiedy amstaffy były bardzo popularne, bardziej niż teraz. Przecież wasze wpisy to jawna manipulacja, trzeba być albo dzieckiem albo upośledzonym żeby się na to złapać ¯_(ツ)_/¯
Pobierz
źródło: comment_1659865790qZpt1NUd8x9WfFq6QQNb48.jpg
@Kurczak2022: Widzę, że chociaż masz poczucie humoru. Wszyscy wiedzą, że jest to olbrzymi problem społeczny (w którym przestępczość jest tylko jednym z czynników), na rozwiązanie którego są m.in. ukierunkowane programy socjalne. Istnieje jednak też, doskonale znane, olbrzymie wyparcie w zakresie tego problemu i przenoszenie odpowiedzialności na zewnątrz. Coś Ci to przypomina?