Wpis z mikrobloga

Bylibyście zainteresowani różnymi ciekawymi wrzutkami z lat 90 na podstawie lokalnego tygodnika z #sanok?

Szukam pewnej informacji, choc osobiście lubię poczytać o szalonych latach 90 i różnych zjawiskach które dziś są nie do pomyślenia. Przy okazji mogę cyklicznie wrzucać co ciekawsze informacje albo kroniki policyjne z archiwum.

W dzisiejszym wpisie przedstawiam taką ciekawostkę: przez pewien czas na lokalnych CPN'ach w Sanoku pracowały dziewczyny, które myły szyby samochodów za jakieś grosze. Pamiętam to zjawisko i plotki dorosłych, że te laski pokazują za odpowiednią opłatą cycki :) Nie obowiązywały ich żadne pisemne umowy ani kodeksy pracy, bo komu to tam było potrzebne w Polsce lat 90.

Mieliście u siebie coś podobnego?

autorski tag do obserwacji lub czarno: #archiwa90

#sanok #lata90 #ciekawostki #historia
k.....y - Bylibyście zainteresowani różnymi ciekawymi wrzutkami z lat 90 na podstawie...

źródło: comment_1659857403eTrS4bdvwZdubXY7v7qzU7.jpg

Pobierz
  • 7
@kocurowy Było. Zupełnie o tym zapomniałem. Przypomniałeś mi tym też tych nastolatków i nie tylko, którzy stali na skrzyżowaniach w godzinach szczytu i jak było czerwone podlatywali do aut, myli im szyby, a potem podchodzili po drobne. Niby tak nie dawno, a z pamięci uleciało.
@kocurowy: O to ciekawe. Będę obserwował tag i chociaż jestem rocznik 01 tak tym wpisem przypomniałeś mi o licznych studentach, którzy podczas moich rodzinnych wypadów nad morze, doprowadzali mojego ojca nieraz do skraju cierpliwości, wyskakując na czerwonych światłach z nie odmowną usługą mycia szyb ( ͡° ͜ʖ ͡°)