Wpis z mikrobloga

Spotkałem się dziś z dziewczyną z Badoo 19 letnią. Dziewczyna trochę przy sobie, widać że te 15kg nadwagi jest natomiast duży tyłek + wielkie piersi. Dziewczyna widać że z niezbyt bogatego domu mieszka w sypiącej się kamienicy. Fajnie się rozmawiało, miło było można było pośmieszkować i teraz całkiem serio myślę czy w to nie iść.... Tzn dziewczyna widać że jest normalna da się porozmawiać a przyszłościowo wagę o wiele łatwiej zbić niz pewne toksyczne zachowania.Jak myślicie?

#badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
@lexico: @Szamotowy_Marian:
Właśnie spodobała mi się w niej ta "normalność". Tzn widać że dziewczyna nie jest zajarana jakimiś dziwnymi trendami, żyje skromnie, pomaga starszym opiekować się rodzeństwem i w sumie w perspektywie myślenia o związku podobało by mi się bardzo to że nie musisz jakąś dziwnie kombinować, wydawać hajsu na restauracje itp pierdoły tylko odpalić sobie netflixa w domu pozamulać pogadać pośmieszkować .
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: dziwi mnie twój wpis. Laska normalna, dla ciebie ktoś dziwny i nietypowy. Pytasz czy w to iść bo sam nie wiesz co czujesz, bo z jednej strony laska spoko a z drugiej na wykopie piszą że wszystkie loszki to coorvy i masz błąd w Matrixie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu co najwyżej będą cię trollować.
  • Odpowiedz