Wpis z mikrobloga

Byłam dziś tu

Muszę.przyznac, jako turystka z Poznania, że Wrocław jest ładny a zoo macie 100x lepsze niż u nas. Nie przejmujcie się też, kiedyś pokażemy wam jak budować torowiska ()

Pozdrawiam Wrocławian i Wrocławianki ( ʖ̯) Rozwijajcie się i podbijajcie nasze PKB ʕʔ

#wroclaw
Pobierz
źródło: comment_16599783444Qqydh6P7C1JaVN54LzjR7.jpg
  • 32
@jmuhha Hala Stulecia i pawilon 4 kopuł naprawdę robią wrażenie.

Jak kiedyś będziesz miała czas zobacz sobie Hale Targowa jak będziesz przy rynku. Od tego zaczynali pomysły na ten budynek :p
@jmuhha: Mnie natomiast zwiedzanie Poznania trochę zawiodło. Spodziewałem się wyraźniejszego klimatu dużego miasta, a tymczasem okazało się że poza centrum bardziej przypomina klimat miasta powiatowego (ʘʘ) Ale co by nie powiedzieć - tym przemiłym wpisem uratowałaś dobre imię swojego miasta! () Wpadajcie do nas częściej! ()
@jmuhha no nie wiem jak zoo w Poznaniu ale we wrocku nie podobało mi się zoo. Może że dużo ludzi było i wsztkiego nie widziałem. W Afrykarium oczywiście bylem. Ale kolejka na 1h stania. Może dlatego mam źle odczucia. Zdecydowanie wolę zoo w Opolu. Może nie takie wypasie ale ma swój urok i klimat:)