Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: Oczami wyobraźni widzę te pary, które za młodu przyciśnięte przez konserwatywnych rodziców wzięłyby nierozerwalny ślub, tylko po to, żeby się potem męczyć całe życie. Super wolność bulwo, popełnisz jeden błąd bo inaczej rodzice by się ciebie wyrzekli i masz #!$%@? do końca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanMaglev: xDDDD

Jak ktoś w 2022 roku zagłosuje jeszcze na tych prorosyjskich, antyludzkich zamordystów to nie my ratunku dla takiej osoby xD

I piszę to jako osoba, która głosowała na nich w ostatnich wyborach parlamentarnych ¯\_(ツ)_/¯
@PanMaglev: przeciez nigdzie nie jest napisane, ze to mialoby byc JEDYNE mozliwe do zawarcia malzenstwo, lol

zreszta nie rozumiem jaki jest sens innego malzenstwa -> jesli komus cos SLUBUJE to znaczy to:
"co by sie nie dzialo, zobowiazuje sie do XYZ wzgledem ciebie",
a nie:
"zobowiazuje sie do XYZ wzgledem ciebie, chyba ze mi sie odwidzi, to wtedy moge tego bez zadnych konsekwencji nie dotrzymac"
Neuropki liżą sobie jaja, bo nie rozumieją słowa "możliwość". Jak dwie strony chcą się zabezpieczyć na starcie że drugiej stronie nie zmieni się to taka opcja jest spoko.

Jak ktoś chce mieć możliwość eutanazji to wg neuropkow jest to wolność, ale jak ktoś chce mieć możliwość nierozerwalnego małżeństwa to zamordyzm XD
Pobierz Ktoretojuz_konto - Neuropki liżą sobie jaja, bo nie rozumieją słowa "możliwość". Jak ...
źródło: comment_1660122022cYSFoCCCsW6ZuFt1LpNcN5.jpg
@PanMaglev: to są te słynne alternatywne partie, na które powinniśmy głosować, żeby pis nie został u władzy.

Eh, sytuacja jest naprawdę beznadziejna... nie da się głosować na pis, nie da się głosować na inne partie, nie da się nie głosować w ogóle.
przeciez nigdzie nie jest napisane, ze to mialoby byc JEDYNE mozliwe do zawarcia malzenstwo, lol

zreszta nie rozumiem jaki jest sens innego malzenstwa -> jesli komus cos SLUBUJE to znaczy to:


@klamkaodokna: Praktyka pokazuje że instytucja rozwodu jest po prostu potrzebna w społeczeństwie. Jak Seba zacznie bić Karynę to ta musi mieć możliwość od niego się odciąć. Czy to serio jest dla Ciebie takie skomplikowane?

...rozumiem że podobnie miałoby być z
@czup: nie wiem co to ma do rzeczy. Nie odnosiłem się do treści merytorycznej, tylko zasugerowanego mema. Aha, moderacja usunęła komentarz, który wg mnie nawiązywał do znanego już obrazka(poniżej), na który odpowiadałem.
Jako zwykły internetowy śmieszek i znawca memów amator nie jestem kompetentny by udzielac opinii co do programu wskazanej partii( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Theo_Y - @czup: nie wiem co to ma do rzeczy. Nie odnosiłem się do treści merytoryczne...
źródło: comment_1660128328kMtgfqh8ZZhVhWIn52HZU5.jpg
@PanMaglev: Memcen nie zna niestety hierarchii aktów prawa obowiązującego w Polsce. Jako doradca podatkowy xD. TO w zasadzie dyskwalifikuje go do wykonywania tego zawodu.