Wpis z mikrobloga

@MamByleJakiNick: ty masz problem ze zrozumieniem, że danie takiej możliwości jest betonowaniem panowania tutaj kościoła katolickiego, który jawnie okrada i gnębi Polskę i Polaków. Jakiekolwiek dalsze przywileje i dalsze powiązanie z państwem KK to rak i tylko oczadziały katol z gwoździem w mózgu jak memcen mógł wpaść na tak głupi pomysł.
małżeństwo jest z definicji związkiem mężczyzny i kobiety


@Disky: Z której definicji? No i co według ciebie jest pierwsze - definicja, czy rzeczywistość, którą opisuje? No i przede wszystkim gdzie ty widzisz te LGBT pchające się w kościół i o czym ty w ogóle mówisz? xD
@aegispolis: xD Ty tak celowo robisz z siebie idiotę czy nie widzisz jak LGBT na mocy legislacji zachodu wepchnelo małżeństwa homoseksualne w instytucje kościoła?

Jak rzekomo małżeństwo opisuje związek dwóch mężczyzn? Być może w lewackiej nowomowie taki twór ma rację bytu, ale umówmy się - z rzeczywistością nie ma to zbyt wiele wspólnego. Jest to związek partnerski.
@Disky: O, więc nie masz odpowiedzi na moje pytanie, widzisz, że nie masz racji, więc przeszedłeś do obrażania i fikołka? No klasyk xD

Ty tak celowo robisz z siebie idiotę czy nie widzisz jak LGBT na mocy legislacji zachodu wepchnelo małżeństwa homoseksualne w instytucje kościoła?


No tak, nie widzę, oświeć mnie. Czy geje chcą brać śluby kościelne według ciebie?
@aegispolis: stwierdzenie "robić z siebie idiotę" Cię obraża? Ojej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No tak, nie widzę, oświeć mnie. Czy geje chcą brać śluby kościelne według ciebie?


Geje biorą śluby kościelne wbrew doktrynom kościoła - przykłady UK, Niemiec czy Holandii. Nie rozpoczynaj dyskusji na tematy na które nie masz pojęcia