Wpis z mikrobloga

@Undefended: Wyłącz wszystkie wtyczki i aktywuj domyślny theme na początek. Jeśli tutaj nie będzie przyczyny to sprawdź stronę wtyczką WordFence. Jest chyba jeszcze jakaś wtyczka do skanowania strony ale nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@Undefended: przekierować stronę można na wiele sposów:
- htaccess
- javascript
- przez php (jakiś header dodany - html wtedy czysty)
- przez html
- pliki konfiguracyjne domeny
- serwer DNS

i pewnie jeszcze coś więcej. Niestety z ilości danych które przekazałeś - musisz szukać we wszystkich tych miejscach.
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol:
- htaccess - czysty, świeży
- przez php,html - wszystko czyste świeże postawione na nowo
- pliki konfiguracyjne domeny i DNS nie ma dostępu (nazwa.pl) jedynie w ich śmiesznym panelu mogę wskazać na jaki katalog ma wskazywać domena
- javascript, tak jak piszę to wina JS, ale go nie ma na stronie. Ten dziwny JS pojawia się tylko jak wejdę przez dedykowaną domenę. Jak otworzę katalog nie przez domenę wszystko
Undefended - @jagodowy_krol: 
- htaccess - czysty, świeży 
- przez php,html - wszys...

źródło: comment_16602124558FRyMzygRFVOXPRiRcN7B6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
pliki konfiguracyjne domeny

@Undefended: do tego możesz nie mieć, ale skoro to nazwa, to załóżmy, że jest ok.

DNS nie ma dostępu

@Undefended: do tego masz dostęp, chociaż pewnie jak jest w nazwie wykupione to on jest uproszczony i wszystko kieruje na Twój serwer, więc można też uznać, że jest ok.

Skoro jesteś pewny, że jest to wina JS i to tylko na stronie głównej - zrób stronę główną "hello
  • Odpowiedz
@Undefended: Sprawdź DNS'y domeny i opcję przekierowania domeny. Chociaż raczej nie to jest przyczyną skoro najpierw ładuje się strona właściwa.

Hostujesz na zwykłym hostingu czy VPS lub dedykowanym? Jeśli hosting to poproś usługodawcę o przeskanowanie twojego konta, jeśli to oferuje. Mój mi przeskanował za darmo i rozwiązało problem.
  • Odpowiedz
@Undefended: jeśli jakiś skrypt zrobił przekierowanie 301, to nawet po wyczyszczeniu masz problem, bo takie przekierowanie jest stałe i zapamiętuje zarówno przeglądarka jak i google.

Spróbuj otworzyć stronę np bezpośrednio wpisując adres na urządzeniu gdzie nie była jeszcze otwierana. Jeśli wtedy się otworzy bez przekierowania, to może być ten case, da się to odwrócić ale to musisz poszukać bo ja się aż tak nie znam.
  • Odpowiedz
@Kien: > to nawet po wyczyszczeniu masz problem, bo takie przekierowanie jest stałe i zapamiętuje zarówno przeglądarka jak i google.

bzdura, nic nie zapamiętuje, to nie dnsy tylko zwykłe 301, musiałeś coś źle przeczytać
  • Odpowiedz
@trenboloneacetate: czytałem sporo, i w większości źródeł jest info że 301 są standardowo cache'owane przez przeglądarki, chyba że ustawiono inaczej. To się też potwierdza z moim doświadczeniem. No chyba że w ciągu ostatnich 2 lat coś się zmieniło.
  • Odpowiedz