Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: nie mam problemow z ulaniem. po prostu stwierdzam fakt, ze to co piszesz jest typowym przykladem na kozak w necie #!$%@? w swiecie. idz do jakiejs przychodni na spotkanie ludzi z tym problemem i powiedz im to co tu napisales. ze sie brzydzisz i ze sa przedmiotami. zrob relacje.
Mi się wydaje, ze jednak ciężko zignorować to, ze się jest grubym dzieckiem czy nastolatkiem. Takie dziecko na bank wie, ze jest grube, a nawet jak nie wie, to je poinformują rówieśnicy w niezbyt sympatyczny sposób albo social media.


@localoca: troche tak, ale dzieciak czy nastolatek ma bardzo ciezkie zadanie sie odchudzic jak rodzice uparcie karmia "po polsku"
troche tak, ale dzieciak czy nastolatek ma bardzo ciezkie zadanie sie odchudzic jak rodzice uparcie karmia "po polsku"


@DryfWiatrowZachodnich: Na pewno, ale problemem wg mnie są głównie porcje tego jedzenia. U mnie część rodziny jest ze wsi. Jedzą te wszystkie mięsiwa, sosiwa, serniki. Wszyscy szczupli, zdrowi i długowieczni. Tylko oni to spalają. A taki 15-latek się naje, a potem 8h siedzi w ławce, potem przed kompem i się odkłada tłuszcz. Jakby
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Ja tam #!$%@? ale stwarza taka osoba niebezpieczeństwo, bo jak spadnie na kogoś to człowiek połamany może być. Bedzie chciala wyjsc i usiadzie na tobie, to też może ci coś zrobić. Ja samolot sie przechyli i poturla sie gdzies daleko, to może uszkodzić statek. Duża energia kinetyczna.