Wpis z mikrobloga

Ale na POTĘŻNĄ Polskę nie odważyli się połasić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aei9077: bardziej zastanawia mnie rezygnacja z zachodniej Ukrainy. Wiadomo że im większy #!$%@? dawniej Rosja od kogoś dostała, tym bardziej szanuje jego integralność. Ale Ukraina aż do teraz się chyba nie zaliczała do tego szacownego grona?
@MilionoweMultikonto: te mongolskie niedorozwoje mogły by być nie jak Kanada, tylko jak ZEA, Kuwejt, Arabia Saudyjska i Szwajcaria razem wzięci. Maja frajerzy wszystko, a przymierają głodem i napadają na inne kraje.

Kiedy oni zdechną w końcu?

Może wtedy, kiedy cywilizowane kraje zrozumieją, że ten chanat nie jest z nami w naszej bandzie, tylko w innej? Przecież od początku istnienia tego raka wiadomo było, że te popłuczyny po ordzie, to zaprzeczenie jakiejkolwiek
@tichy_40: niestety Niemcy i Francja utrudniają nam ucywilizowanie wschodu, bo przecież Ukraina już od 10 lat mogła być w Unii, rozwijać sie, wprowadzić normalny alfabet, przejąć kontrolę nad sytuacją w Gruzji, w potem w Czeczeni, jednocześnie dając Białorusi dobry przykład. Dzisiaj moglibyśmy mieć już niepodległy Kaliningrad, a rozpad Federacji Rosyjskiej przyspieszyłoby o 100 lat. Niestety teraz 100 lat to zajmie odzyskiwanie wschodniej Ukrainy i jej odbudowa...
Kraj korasów, gdzie im się wydaje że terytorium= POTĘGA (hehe) kraju.
Co jest bardzo smutne. Zanim zaczął się atak na Ukrainę, to planowałem zrobić sobie wielką podróż po Rosji. Myslałem o Kamczatce, Syberii, Bajkale i Ładoga… przecież gdyby oni nie byli takimi DAŁNAMI to byłby cudowny kraj do życia. Mają surowce, ale przede wszystkim piękną przyrodę… ale dzieki temu ze są totalnymi idiotami, to wybili mi wycieczkę do tego osranego kraju raz