Wpis z mikrobloga

@elf_pszeniczny cenę zweryfikuje rynek, ale biorąc pod uwagę wyposażenie to faktycznie standard wyżej niż przeciętne mieszkanie do wynajęcia z najtańszymi meblami z marketu, co też ma wpływ na cenę. A nie każdy pracuje w tym mitycznym centrum i musi tam codziennie dojeżdżać, żeby to było jakimś wyznacznikiem.
  • Odpowiedz
@Adki @elf_pszeniczny myślicie, że można przy oglądaniu mieszkania poprosić o pobranie próbek farby ze ściany do weryfikacji? Bo jaką ja mam gwarancje, że to jest farba firmy Fluger, a nie jakaś Śnieżka?
  • Odpowiedz
@Adki nie mówię, że to dobra cena, jak pisałem - cenę zweryfikuje rynek. Jak przesadził to nikt nie weźmie i będzie musiał obniżyć.
Chodzi mi głównie o to, że to oczywiste, że właściciel mieszkania w lepszym standardzie będzie chciał za nie więcej niż za "odświeżone" pod wynajem mieszkanie z najtańszych materiałów.
Jeśli dla ciebie cena jest za wysoka to nikt ci nie każe go wynajmować, zawsze możesz poszukać tańszego.
  • Odpowiedz
Czy ja wiem, czy tak drogo? Wychodzi po ponad 1500pln za pokój w ,,luksusowym" mieszkaniu. Drogo, ale na takim chorym rynku to wcale nie niedorzeczna cena
  • Odpowiedz
@Adki: niby zadupie ale ja tam pomieszkiwałem kiedyś i bardzo sobie ceniłem - głównie przez las bródnowski; wszystko inne na miejscu; a teraz to mają tam już metro albo mają mieć; osobiście targowek uwazam za fajną dzielnicę; #!$%@?ąc oczywiście od tej abstrakcji za 5k
  • Odpowiedz