Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie looksmaxxing w większości przypadków nie jest skuteczny. Tak realnie operacje plastyczne mogą pomóc, co najwyżej 1% brzydkich facetów, by wyraźnie podnieść ich jakoś życia.

Parę lat temu byłem na konsultacji u chirurga plastycznego.
Na wizycie omówiliśmy wszystkie szczegóły, co ma być i jak z operowane. W pewnym momencie facet zapytał mnie, jaki właściwie chciałbym osiągnąć efekt. Odpowiedziałem mu zgodnie z prawdą, że chciałbym być przystojniejszy z twarzy ,na tyle żeby ta różnica była zauważalna w porównaniu do stanu obecnego. Lekarz chyba w przypływie szczerości odrzekł, że takie rzeczy to dzieją się tylko w filmach. Po kilku minutach pożegnaliśmy się, a ja udałem się w drogę powrotną do domu z ogromnym smutkiem w sercu.
#blackpill #przegryw #looksmaxing
  • 28
@gnomol: Operacje plastyczne twarzy to totalny cope. W naszym mózgu istnieje ogromna jego połać odpowiadająca TYLKO za rozpoznawanie twarzy. Jest to wysoce wyspecjalizowana struktura. Rozpozna bez najmniejszych problemów wszystkie sztuczne obszary twarzy i zrobi to na over 9000 lvl poniżej jakiejkolwiek świadomości. XD A wy chcecie oszukać ją przy pomocy chirurga pl*stycznego. xD
@gnomol: Jedyne co ma spory sens w looksmaxxingu to zbicie tkanki tłuszczowej i gymaxxing mający na celu wyrobić sylwetkę ottermode. Ale to i tak maksymalnie 1 punkt w górę. Operacje mogą podwyższyć w niektórych przypadkach wygląd o maksymalnie 1 punkt, ale jak coś pójdzie nie tak to mogą obniżyć w dół o dobre kilka punktów, dlatego nie warto ich robić. Już lepiej te środki wydać na wycieczkę do Tajlandii czy divy.